petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kusumun kuyrugu

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve korkmaz256 tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim dişi kusumun kuyrugu bir assagı biir yukarı gidip gidip geliyor bu yumurtlama belirtisimi çünkü çiftleştilerde birde yumurtlicayağı zamanmı olur yoksa yumurta yaklastıgındamı olur ? :confused:nzmn yumurtlar ?

2. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    İyi günler.evet yumurta belirtisi çiftleştikten 10 gün sonra yumurtlar.

3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    eyvalahh dişi yuvalıgı kendine göre hazırlarya benim dişi yuvalığın kapagınız yarıya kadar açıyor öle istiyor ben kapattım girdi yuvaya kaldırdı açtı ölede şimdi kaçmasından korkuyorum bağladım yuvanın kapagını zorladı zorladı bu sefere delik açtı bende söktüm bagladığım şeyi şimdide yarıya kadar açık :D birde kemiriyor yuvayı bu kemirme yumurtladıktan sonra bitermi yumurtlayana kadarmı kemirir ?

4. emrullah6934

emrullah6934 New Member

Beğenileri:
    0
    kemirmeyi kafanıza takmayın normaldir yumurttadan yavru çıkınca bırakır

Sayfayı Paylaş