petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun yanına erkek kuş alacağım yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Yalçın tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Enes Yalçın

Resimde gördüğünüz yaklaşık 1.5-2 yaşındaki dişinin yanına 2-3 aylık erkek kuş alsam anlaşırlar mı kavga ederler mi diye korkuyorum yaşlı erkekte almak istemiyorum sizce 2-3 aylık erkek alsam bi sorun yaşarmıyım ?? Bi de gagası bayadır renk değiştirdi koyu kahverengi neden eski rengine dönmedi ? Cevaplarınız için şimdiden teşekürler.

2. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Bence yetiskin (1-1.5 yas civari) bir erkek alin. Kizgin disi ile yavru erkek ne kadar anlasabilir bilmiyorum ama yetiskin erkek ile anlasmasi daha kolay... Bu arada kusunuz masallah cok guzel hem de tam kizismis. Benimkinin de ceresi son 2 aydir boyle koyu kahverengi. Size aliskin mi kusunuz, ele falan geliyor mu?

3. Bünyamin Altay

Bünyamin Altay Well-Known Member

Beğenileri:
    62
    Maşallah, kusunuz kızgın durumda.
    Bence en az 7,8 aylık bir erkek almalisin.
    Anlasirsa yumurtalar gelir.

4. Mithat ÜNALOĞLU

hemen hemen yaşıtını alsan süper olur hem ileriye dönükte düşünmek lazım

5. Enes Yalçın

Kusum bana çok alışkın ele geliyor beni gördümü deliriyor büyük erkek almak istemiyorum eğitemem diye dişiyi konuşturamadım bari erkeği konuşturayım diyorum hemen yumurta versinler istemiyorum zaten anlaşşınlar yeter benim için

6. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Ayni benim disi gibiymis seninki de... Benimki de bana cok duskun. Odadan ciktigim anda arkamdan bagirmaya basliyor o derece. Yetiskin erkek konusunda haklisin, egitimi daha zor hele ki yaninda disi varken... Yavru alirsan ne olur bilmiyorum. Ama yaninda disi varken insana pek ilgi gostermez diye dusunuyorum. Deneyimli arkadaslar fikrini soyler elbette. Bu arada disi kus, disari saldiginda buldugu seyleri kemiriyor mu? Benimki 2 aydir duvar sivalari, kanepeler dahil surekli kemiriyor :)

7. Enes Yalçın

Ne bulsa başlıyor kemirmeye bizimkide öyle şimdi kapının çıkıntısına konup kapının boyasını kemirmeye çalışıyor :D :D

#7 Enes Yalçın, 6 Ocak 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş