petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşumun yaşı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve kanakan tarafından 7 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0

yaşı nedir ?

2. Selahattin GÖKTAŞ

4-5 aylık olsagerek

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sanırım en fazla 6 aylik gibi.

4. Mana

Mana Guest

daha yavru :) yalnız üşüyor mu? hafif kabarık duruyor sanki. hastamı gözetleyin derim

5. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    hasta değil üşümüş sanırım bu fotoyu çektiğimde :) şimdi koruyorum soğukdan durumları iyi maşallah çiftleşmek için biraz büyümesi gerekiyor sanırım gelinimin :)

6. Mana

Mana Guest

sanırım birkaç aya çiftleşmek için uygun olur yalnız dişi kendini hazır hisseder mi bilmem. benim dişiler büyüdü ama izin vermiyorlar erkeklere :) şans meselesi biraz da.güzel ve tatlı bir kuş maşallah

7. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    Çirkin gelin almam ben :D Erkek kuşum konuşuyordu çok ilgiliydi bana karşı bensiz duramıyordu arkadaşım olmuştu ama kızınca dayanamadım günaha giriyorum gibi geldi bende soğuyacağını bile bile aldım dişiyi tavlayamazsa bu kızı püü onun kalıbına ne diyeyim :D

Sayfayı Paylaş