Karadeniz Pet

dişi kuşumun yeni fotoğrafları

arkadaşlar tıkanmış galiba kuşun yumurtası kuyruğun altında değil de yukarıda yumurta kalmış öyle ne yapacam arkadaşlar nolur yardım edin!!

Bi videoya al yukle bi gorelim eger tikanmissa sen cikarxn baska caren yok yksa kusunu kaybedeesin

kemiğini yumurta sanmışım ya pardon :D annemle baktıkta yok yumurta falan tıkanmamış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

peki ne zamana yumurtlayacak bu kuş

Kardeş benim kuşta yuvalıkta ki tünek'de duruyor çiftleşdiğini hiç görmedim ve benim kuşunda kanadı filan düştü 1 haftadır böyle banada yumurta olabilir dediler bekliyorum inşallah yumurtlarlar :)
REjLgZ.jpg

nY4VNR.jpg

kemiğini yumurta sanmışım ya pardon :D annemle baktıkta yok yumurta falan tıkanmamış

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:34 -->-> Daha önceki mesaj 19:08 --

peki ne zamana yumurtlayacak bu kuş

alemsin :D şu halimde beni güldürdün şuan gülmekten kırılıyorum beni de endişelendirmiştin :) :)
bu halimle bile güldürdün bin yıl yaşa artık :D

Son düzenleme:
Benimkininde sanki keuyrugu dusmus gbi sizin resimlere bakinca sanki oleyms gbi geldi ama erkek anca yikando yeni suluk taktm agzi genis yikanip durdu ilk defa acba bu suyla oynamaya dalip disiyi ihmal edermi sisisp yuvaliga grip cikio ama bakalim gorcz kuyruk siznki gbi sanki

Benimkininde sanki keuyrugu dusmus gbi sizin resimlere bakinca sanki oleyms gbi geldi ama erkek anca yikando yeni suluk taktm agzi genis yikanip durdu ilk defa acba bu suyla oynamaya dalip disiyi ihmal edermi sisisp yuvaliga grip cikio ama bakalim gorcz kuyruk siznki gbi sanki

foto at bakalım bi

:D yav heyecandan :D yem yiyor şuan dişi yem yemede sıkıntısı yok tüye girdi birde yumurta dediğiniz gibi yorgun düşüyor

bQP8dn.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:43 --

İste disim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:46 --

lBAYlk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:47 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

lBAYlk.jpg

Geri