Karadeniz Pet

Dişi kuşun isyanı

mervekoc

Meraklı Üye
Arkadaşlar dişi kuşum erkeği istemiyordu bugün 1 saat aynı kafese koydum ama alıştı bugün öpmeye falan çalıştı bu seferde erkek yüz vermiyor bu seferde dişi sinirlendi erkeği ısırmaya çalıştı tüylerini yoldu ayırdım kafeslerini napmam gerek

Erkek kuşunuzla aynı yerdeler miydi? Ustalar ayrı kafeslere koyup karşılıklı birbirlerini görcek şekilde koyun diyorlar diye hatırlıyorum.

nekadar oldu kuşları alalı

evet öyle duruyorlar zaten ama 14 gün oldu alalı artık bi araya getireyim diye düşünmüştüm ama sonuç :(

evet öyle duruyorlar zaten ama 14 gün oldu alalı artık bi araya getireyim diye düşünmüştüm ama sonuç :(

Heralde erkeği dişinin kafesine koydunuz, tam tersi dişiyi erkeğin kafesine koymalısınız erkeğin baskın olması lazım.

dişiyi erkeğin kafesine koydum zaten ama dişi öpmeye çalışıyor erkek istemiyor bu yüzden dişide sinirlendi

Hmm ilginç bakalım ustalar ne yorum yapıcaklar.

Arkadaşlar dişi kuşum erkeği istemiyordu bugün 1 saat aynı kafese koydum ama alıştı bugün öpmeye falan çalıştı bu seferde erkek yüz vermiyor bu seferde dişi sinirlendi erkeği ısırmaya çalıştı tüylerini yoldu ayırdım kafeslerini napmam gerek

siz şu kuşların getırın ben sıze hazır bır takım vereyım yoksa daha cok konu acarsınız :)

Hiçbir sıkıntı olmaz 14 günde bence yan yana koyun erkek baskın gelecektir

Daha önce ayağını ısırdı kanattı bundan dolayı korkuyorum zarar veriyor çünkü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

siz şu kuşların getırın ben sıze hazır bır takım vereyım yoksa daha cok konu acarsınız :)
kıyamıyorum vermeye :)

Daha önce ayağını ısırdı kanattı bundan dolayı korkuyorum zarar veriyor çünkü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:39 -->-> Daha önceki mesaj 15:38 --

kıyamıyorum vermeye :)

sizin dişi kuş arıza cıktı katil bebek gibi :)

ahah evet ona benziyor harbiden :D tüylerini yoldu bugünde

Geri