petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşun tek gözü yine kapandı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Mert Okan tarafından 16 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    16 gün önce dişinin tek gözü kapanmıştı göz damlası damlattığımda ertesi gün tamamen açılmıştı ,bu gün yine kapandı göz damlası damlattım 1 saat önce bir değişim olmadı gözü kapandığında sürekli kaşıyor kızartıyor göz kapağını bu sorunu nasıl tamamen çözebilirim.

2. Ozlem Diker

Ozlem Diker New Member

Beğenileri:
    0
    Kusumun ayagi boyle sakat ters gibi ve icine cekiyor ve gagasiyla ayagina birseyler yapiyor hep yardim edermisiniz lutfen

Ekli Dosyalar:

3. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    82
    Kafes tellerinde pas varsa sürtününce göz mikrop kapıyor olabilir yada kafesin altı pis ise göz nezleside olabilir genta göz damlası al eczaneden 3 gün üst üste sabah akşam 2 şer famla damlat bişeyi kalmaz

4. mehmet çetin

mehmet çetin Active Member

Beğenileri:
    27
    mert,size göz damlasını veterinermi verdi.Bu arada özlem hanım ayrı konu açarsanız.konular karışmasın.

5. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Kafes daha 1 haftalık hiçbir yerinde pas yok kafesin altını da çoğunlukla her gün temizliyorum en fazla 2 günde bir temizliyorum geçen seferde genta göz damlası kullanmıştım yine tekrarladı erkek kuşta öyle bir sorunla hiç karşılaşmadım

6. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    82
    Başıma çok geldi genta kullandım geçti ve tekrarlamadı ama siz sanırım 1 kez kullanıp geçince bıraktınız 3 gün göz geçse bile her iki gözede uygulayın

7. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Kuşun ayağında şekil bozukluğu var gibi duruyor veterinerlik bir durum gibi gözüküyor

8. Mert Okan

Mert Okan Member

Beğenileri:
    10
    Tamamdır 3 gün damlatırım umarım bir daha tekrarlamaz bu durumun diğer kuşa bir zararı olur mu ?

9. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    82
    Her ihtimale karşı 1 er damlada ona damlatın gentanın bir zararı yok sağlıklı kuşada bağışıklık için kullanılabilir

Mert Okan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş