petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi kuşun yüzünde çekilme ve kuyruğunda düşme belirtisi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mete Aytun AYDIN tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Mete Aytun AYDIN

Arkadaşlar benim dişinin arka kuyruğu eğrilmiş, yüzü çekilmiş ve cere rengi kahverengi. Bu olay yaklaşık olarak 2 aaydır böyle. Erkek kuşumla da iyi anlaşıyorlar ama bir türlü ciftlestiremedim. Erkek kuşumum ceresi lacivert ile mavi arası pürüzsüz bir şekilde. Yaş olarakta göz cevresinde gri irisi bulunmakta yaklaşık olarak 7 aylık. Dişinin poposunda yumurta varda erkek kuşun döllemesini mi bekliyor? Yoksa dişi de mi sorun var? Yoksa erkek mi küçük? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

2. Yılmaz Ç.

Resim atarsanız daha iyi anlarız.

3. Tevfik AKTUNÇ

Aynen bende merak ettim bu hallerini, normalde kuşları siz mi çiftleştiriyorsunuz? Onlar kendileri çiftleşir hocam :s

4. Mete Aytun AYDIN

Resim

5. Mete Aytun AYDIN

6. Süleyman Aydın

Odeğilde dişinn poposunda yumurta olduğunu nereden anladınız :D :D

7. Mete Aytun AYDIN

Çiftleşmeden önce dişide böyle belirtiler olurmuş.Benim merak ettiğim yumurta gelip erkek mi döllüyor yoksa çiftleşmeden sonra mı yumurta oluşuyor?

8. Süleyman Aydın

Youtube'de Muhammet CELIK'ın bir videosu var izlemeni tavsiye ederm Adı: yapay dolleme nasıl olur. ;)

Sayfayı Paylaş