Karadeniz Pet

dişi kuşunun ayağına bir şey oldu acillll

BuraK Kotaran

Meraklı Üye
Sabah kaltıgımda ayahı böyleydi nazar deydirdiler galba oda ayağıyla oynuyo of of ya Nazar deydi galba hiç bir şey olmayan kuş nasıl bir den olur öyle :( of of offff

Son düzenleme:
herhangi bir şişlik, kanama vs.de yok mu. ilginç. bazen kuşlar tellere tırmanıp akrobasi yaparken kendilerini sakatlayabiliyor ben bir kere zor kurtarmıştım kuşumu sakatlamaktan acaba öyle birşey mi oldu. basabiliyor ve şişme vs. yoksa cok sıkmayın canınızı. bi veterinere götürebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:19 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-yontemleri/acil-yardimmcok-kotuyum-9033.html

burada sizinkine benzer birşey var bir bakın isterseniz

Hic bir şey yok sadece ayağı çok az kızarıklık var galba oynar ken incitti inşallah düzelir

herhangi bir şişlik, kanama vs.de yok mu. ilginç. bazen kuşlar tellere tırmanıp akrobasi yaparken kendilerini sakatlayabiliyor ben bir kere zor kurtarmıştım kuşumu sakatlamaktan acaba öyle birşey mi oldu. basabiliyor ve şişme vs. yoksa cok sıkmayın canınızı. bi veterinere götürebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:19 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-yontemleri/acil-yardimmcok-kotuyum-9033.html

burada sizinkine benzer birşey var bir bakın isterseniz

Hic bir şey yok sadece ayağı çok az kızarıklık var galba oynar ken incitti inşallah düzelir

benim kuşum da uçarken televizyona çarpmıştı düştüğünde ayakları kaydı. ve basamamaya başladı. elime aldım ki 2 ayağı da kapalı açamıyor.

ayak derisine dokundum hissediyor oynatıyor ama açamıyordu .

elimle ayak parmaklarını düzgün bir şekilde açmaya çalıştım . çok sıkıydı .

zar zor açtıktan sonra serçe parmağımı tekrar kapatmaması için ayağına verdim .

diğer ayağını da açtığımda aynısını yaptım . 5-6 dk bekledim kuş çok titriyordu ve hızlı hızlı nefes alıyordu .

felç geçirdiğini düşündüm . bu kez baş parmaklarımla o serçe parmağımı tutarken bende onun parmaklarına masaj yapar gibi oynadım .

ardından kanepenin üstüne o şekilde koydum.

kuş indi ayakları kapalı bir şekilde yürüyordu. tekrar açtım ve açık basmasını sağladım . diğer ayağını da öyle yaptım .

1 adımı attı . ancak adım yüksekliği kısa olduğundan ayak kapanmadan tekrar bastı .

diğer adımlarını da öyle yaptı . sonunda baktım hafif hafif normal yürümeye başladı . ancak ayak parmakları hala üstteki resim gibi yan basıyordu .

sürekli düzelttim ve yürüttüm . 10 dk sonra açıp kapatmaya başladı .

ve düzeldi ! :) uzun oldu ama olsun

benim kuşum da uçarken televizyona çarpmıştı düştüğünde ayakları kaydı. ve basamamaya başladı. elime aldım ki 2 ayağı da kapalı açamıyor.

ayak derisine dokundum hissediyor oynatıyor ama açamıyordu .

elimle ayak parmaklarını düzgün bir şekilde açmaya çalıştım . çok sıkıydı .

zar zor açtıktan sonra serçe parmağımı tekrar kapatmaması için ayağına verdim .

diğer ayağını da açtığımda aynısını yaptım . 5-6 dk bekledim kuş çok titriyordu ve hızlı hızlı nefes alıyordu .

felç geçirdiğini düşündüm . bu kez baş parmaklarımla o serçe parmağımı tutarken bende onun parmaklarına masaj yapar gibi oynadım .

ardından kanepenin üstüne o şekilde koydum.

kuş indi ayakları kapalı bir şekilde yürüyordu. tekrar açtım ve açık basmasını sağladım . diğer ayağını da öyle yaptım .

1 adımı attı . ancak adım yüksekliği kısa olduğundan ayak kapanmadan tekrar bastı .

diğer adımlarını da öyle yaptı . sonunda baktım hafif hafif normal yürümeye başladı . ancak ayak parmakları hala üstteki resim gibi yan basıyordu .

sürekli düzelttim ve yürüttüm . 10 dk sonra açıp kapatmaya başladı .

ve düzeldi ! :) uzun oldu ama olsun

bravo fizik tedavi yapmışsınız resmen

Beyler o kadar kötü değil baktım altında küçük kızarıklık var galba bir yer sıkıştırdı bası sadece arka parmaklarını düzelmiyo

Geri