petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi kuşunun ayağına bir şey oldu acillll

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BuraK Kotaran tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Sabah kaltıgımda ayahı böyleydi nazar deydirdiler galba oda ayağıyla oynuyo of of ya Nazar deydi galba hiç bir şey olmayan kuş nasıl bir den olur öyle :( of of offff

#1 BuraK Kotaran, 17 Haziran 2014
    Son düzenleme: 17 Haziran 2014
  2. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Basıyor ama arka iki parmağını önde tutuyor.

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    herhangi bir şişlik, kanama vs.de yok mu. ilginç. bazen kuşlar tellere tırmanıp akrobasi yaparken kendilerini sakatlayabiliyor ben bir kere zor kurtarmıştım kuşumu sakatlamaktan acaba öyle birşey mi oldu. basabiliyor ve şişme vs. yoksa cok sıkmayın canınızı. bi veterinere götürebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:22 -->-> Daha önceki mesaj 11:19 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-yontemleri/acil-yardimmcok-kotuyum-9033.html

burada sizinkine benzer birşey var bir bakın isterseniz

4. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Hic bir şey yok sadece ayağı çok az kızarıklık var galba oynar ken incitti inşallah düzelir

5. Özgür+
    Gizli

Özgür+ Guest

benim kuşum da uçarken televizyona çarpmıştı düştüğünde ayakları kaydı. ve basamamaya başladı. elime aldım ki 2 ayağı da kapalı açamıyor.

ayak derisine dokundum hissediyor oynatıyor ama açamıyordu .

elimle ayak parmaklarını düzgün bir şekilde açmaya çalıştım . çok sıkıydı .

zar zor açtıktan sonra serçe parmağımı tekrar kapatmaması için ayağına verdim .

diğer ayağını da açtığımda aynısını yaptım . 5-6 dk bekledim kuş çok titriyordu ve hızlı hızlı nefes alıyordu .

felç geçirdiğini düşündüm . bu kez baş parmaklarımla o serçe parmağımı tutarken bende onun parmaklarına masaj yapar gibi oynadım .

ardından kanepenin üstüne o şekilde koydum.

kuş indi ayakları kapalı bir şekilde yürüyordu. tekrar açtım ve açık basmasını sağladım . diğer ayağını da öyle yaptım .

1 adımı attı . ancak adım yüksekliği kısa olduğundan ayak kapanmadan tekrar bastı .

diğer adımlarını da öyle yaptı . sonunda baktım hafif hafif normal yürümeye başladı . ancak ayak parmakları hala üstteki resim gibi yan basıyordu .

sürekli düzelttim ve yürüttüm . 10 dk sonra açıp kapatmaya başladı .

ve düzeldi ! :) uzun oldu ama olsun

6. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    bravo fizik tedavi yapmışsınız resmen

7. Özgür+
    Gizli

Özgür+ Guest

teşekkürler videosu var atıyorum şimdi
    [MENTION=3983]BuraK Kotaran[/MENTION]

[YOUTUBE]6bMcqaAz9lk[/YOUTUBE]

#8 Özgür+, 17 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2014
  8. BuraK Kotaran

BuraK Kotaran New Member

Beğenileri:
    0
    Beyler o kadar kötü değil baktım altında küçük kızarıklık var galba bir yer sıkıştırdı bası sadece arka parmaklarını düzelmiyo

Sayfayı Paylaş