Karadeniz Pet

Dişi mi Erkek mi? çözemedim

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
merhaba arkadaşlar, daha önce kuşumun resmini paylaşmıştım ismi prenses. yalnız prensesimin dişi olduğunu düşünüyordum fakat kendisi kafa sallıyor ve sürekli ötüyor, öterken de tünediği yeri veya oyuncaklarını öpüyor kısacası bir erkek gibi oynuyor bu yüzden erkek mi düşünmeye başladım ayrıca prensesim diğerlerine göre daha büyük ve kafa şekli farklı.geçen gün burun kısmınında mavimsi gibi çok koyu mor olduğuna tanık oldum ama ışık gördükten bir süre sonra açıldı rengi. cinsi ve cinsiyeti nedir bilen varsa yazabilir mi?:confused:

t6gtr.jpg

Biz prensesi prens yapalım :) Çok güzel bir erkek rengi tam belli olmuyor ama Spangle sanırım

Allah oğlunuzu size bağışlasın.:D

yakisikli gülüyor sanki haylaz tam yakalamissin kareyi yüzünde gülen bi ifade yakaladim..

erkek kuşunuz. bana öyle geldi. uzaman arkadaşlar veya bir kuşcuya gösterseniz o daha iyi bilir. tabiki...

evet yavur iken bazen yanıtla biliyor kuşlar arkadaşimin öyle olmuştu herkeze erkek demişti ama 7 8 aylık olunca dişi ye donmeye başladi.

Bu bir erkek ,fotoğraf kareside çok iyi yakalanmış.Düzenlenen yarışmalarımıza katılımızı bekliyoruz bu resimle dereceye girip ödül alabilirdiniz :)

Geri