Karadeniz Pet

dişi mi erkek mi? kafam karıştı..

azmi

Meraklı Üye
kuş 6 aylık civarı..foruma ilk fotoğraflarını koyduğumda erkek denmişti. ama geçen hafta başka bir konu için fotoğraf koyduğumda bir arkadaş kuşunuz dişi dedi. kafam karıştı. deneyimli usta arkadaşlar kuşun son fotoğraflarını koyuyorum. cinsiyeti konusunda yardımcı olursanız sevinirim

p466nn.jpg
krOO69.jpg
NVZZDL.jpg
aqzzYg.jpg
YPgg6E.jpg

Kus disi ayaklari sorunlumu

evet ayakları sorunlu. parmak uçları ve tırnaklar aşağı değil yana dönük. hareketleri ,tünekte durması vs vs herhangi bir sorunu olmadı şimdiye kadar. ilerde de olmaz inşallah..

acaba o yüzden mi konuşmuyo.. yaw hergün en az 1 saat konuşuyoruz. oynuyoruz. her türlü şebekliği yapıyo. kafasını bile bana kaşıttırıyo ama tek kelime yok :D

Kus disi.ileride ciftlesmede ayagi sorun teskil etmez...

kuş 6 aylık civarı..foruma ilk fotoğraflarını koyduğumda erkek denmişti. ama geçen hafta başka bir konu için fotoğraf koyduğumda bir arkadaş kuşunuz dişi dedi. kafam karıştı. deneyimli usta arkadaşlar kuşun son fotoğraflarını koyuyorum. cinsiyeti konusunda yardımcı olursanız sevinirim

p466nn.jpg
krOO69.jpg
NVZZDL.jpg
aqzzYg.jpg
YPgg6E.jpg

Özelden mesaj atmıştım bi bakabilirmisin ? :)

Kuvvetle muhtemel dişi.
Dişiler önce beklemede kalıp uzun süre dinliyorlar sesleri taklitten sonra konuşmaya başlar.
sıkma canını çok güzel bir hanımefendi, rengine bayıldım maşallah:)

Ayakları için çok üzüldüm ya içim sızladı inşallah tedavisi mümkündür bir veteriner hekime danıştınız mı hiç bu konuda?

Kuvvetle muhtemel dişi.
Dişiler önce beklemede kalıp uzun süre dinliyorlar sesleri taklitten sonra konuşmaya başlar.
sıkma canını çok güzel bir hanımefendi, rengine bayıldım maşallah:)

Ayakları için çok üzüldüm ya içim sızladı inşallah tedavisi mümkündür bir veteriner hekime danıştınız mı hiç bu konuda?

danışmadım veterinere. aslında aklıma da gelmedi.en kısa zamanda danışayım.

6 aylık demeseydiniz erkek olabileceğini düşünecektim ki 6 aylık dediğinize göre ben oyumu dişi olduğu yönünde kullanmak istiyorum.

Kuşunuz dişi, aynısından bende de bir tane var.. çok tatlı oluyorlar :)

Bendekinin eşi var.. daha önce 3 4 ağız yavru vermiş.. aldığım kişi çok iyi bakıcı oldugunu söylüyor. Bende sırayla dişi ve erkek tüye girdiler.. henüz yavru almadım..