petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi mi? Erkek mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 2 yıl önce dişi diye aldığım yeşil kuşun cinsiyetinden tam emin değilim.Bugüne kadar kahverengi olan ceresi mavi gibi oldu.Siizce cinsi nedir

2. Metin KAYA

Metin KAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi ama kızgınlığı geçmiş o yüzden renk değiştirmiş gözüküyor

3. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu resimlerden cinsiyet belirlemek mümkün değil.Kuşunuzun ceresini önden flaşsiz ve net bir şekilde çekerseniz kesin bilgi alabilirsiniz.Ama dediğinize göre önceden kahverengiyse büyük ihtimal o zaman kızışmıştı şimdi kızışması geçmiş .Dediklerinize göre dişi.Ama net bir resim koyarsanız daha faydalı olunur.

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hocam kızgınkende yuvalıkları takılıydı bir türlü çiftleşmediler.bende şüpheye düştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

Ele gelmiyor gelse keşke daha net çekeceğim ama kafesin dışından anca böyle :)

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  6. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    senin erkekteiş yok :D

7. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Anladım hocam.Sanırım bizim dişi hasta olacak.Peki bu iki kuşun ırkı nedir acaba sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

Bende hep öyle takılıyom zaten erkeğe :D En kaliteli yemleri alıyorum en kaliteli vitaminleri yinede tık yok.En sonunda yuvalığı çıkardım.Yuvalık olmadan çiftleşmezler demi.İlla ki yuvalık olmasımı lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Yardım edecek yokmu

Sayfayı Paylaş