Karadeniz Pet

Dişi mi? Erkek mi?

Uğur DOĞAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar 2 yıl önce dişi diye aldığım yeşil kuşun cinsiyetinden tam emin değilim.Bugüne kadar kahverengi olan ceresi mavi gibi oldu.Siizce cinsi nedir

Dişi ama kızgınlığı geçmiş o yüzden renk değiştirmiş gözüküyor

Bu resimlerden cinsiyet belirlemek mümkün değil.Kuşunuzun ceresini önden flaşsiz ve net bir şekilde çekerseniz kesin bilgi alabilirsiniz.Ama dediğinize göre önceden kahverengiyse büyük ihtimal o zaman kızışmıştı şimdi kızışması geçmiş .Dediklerinize göre dişi.Ama net bir resim koyarsanız daha faydalı olunur.

hocam kızgınkende yuvalıkları takılıydı bir türlü çiftleşmediler.bende şüpheye düştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:25 -->-> Daha önceki mesaj 21:24 --

Bu resimlerden cinsiyet belirlemek mümkün değil.Kuşunuzun ceresini önden flaşsiz ve net bir şekilde çekerseniz kesin bilgi alabilirsiniz.Ama dediğinize göre önceden kahverengiyse büyük ihtimal o zaman kızışmıştı şimdi kızışması geçmiş .Dediklerinize göre dişi.Ama net bir resim koyarsanız daha faydalı olunur.

Ele gelmiyor gelse keşke daha net çekeceğim ama kafesin dışından anca böyle :)

Anladım hocam.Sanırım bizim dişi hasta olacak.Peki bu iki kuşun ırkı nedir acaba sence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:32 -->-> Daha önceki mesaj 21:31 --

senin erkekteiş yok :D

Bende hep öyle takılıyom zaten erkeğe :D En kaliteli yemleri alıyorum en kaliteli vitaminleri yinede tık yok.En sonunda yuvalığı çıkardım.Yuvalık olmadan çiftleşmezler demi.İlla ki yuvalık olmasımı lazım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:30 -->-> Daha önceki mesaj 21:32 --

Yardım edecek yokmu