Karadeniz Pet

Disi mi erkek mi

Kral KARAKIR

Meraklı Üye
Selam arkadaslar disimi erkek mi acil destek rica ederim

yoo0Mk.jpg

Erkek dişinin gagası turuncumsu oluyor erkeğinki ise gittikçe mavi-mor karışımı bir şey oluyor

Baska yorum var mi

SM-G710 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fotoğrafta kuşun ceresi çok parlamış. Pek birşey belli olmuyor. Flaşsız farklı açılardan birkaç fotoğraf koyarsanız daha kolay yorum yapılabilir.

Kus bende degil ustad yarin alicam disi teshisi koyqrsak

Bu haliyle yapılacak yorumlar malesef yanıltıcı olacaktır. Hem resim flu hem de ceresinin olduğu bölüm çok parlamış.

Birde bu foto var bu daha kotu

nmmybg.jpg

Evet malesef daha da kötü bir fotoğraf. Açıkçası böyle bir fotoğrafa yorum yapmak sağlıklı olmaz. Sonuçta yüzde 50 şans var. Tutturma oranı yüksek ama yine de ben şahsen yorum yapamam malesef. :)

Baska yorum var mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:32 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

YWrWVE.jpg

Bir resim daha buldum

Aliyorum forumdaslar genel olarak disi deniliyor guvendigim bir kac ureticide disi dedi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:56 -->-> Daha önceki mesaj 13:29 --

Gelin adayini aldim arkadaslar bir kac foto ekledim burdan netice cikar mi bilmiyorum birde son resimde bizimkilerin tanismalari var erkek olsaydi bu kadar ilgilenirmiydi bizim delikanli kucuk bur delik bulsa hemen dalicak kafesin icine

j13YZm.jpg

W9krB4.jpg

j13YEW.jpg

gV84XR.jpg

Maşallah kuş dişi görünüyor Güle güle besleyin

Maşallah kuş dişi görünüyor Güle güle besleyin
Tesekkurler :D;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

Erkeğe kaçıyo olabilir mi ustalar takıntı haline geldi bende kafayı yıcem yakında

o80M1k.jpg

Bencede disi arkadasim icin rahat olsun burun deliklerinin etrafi beyaz hayirli olsun.

Dİşidir Dişi

Ne kadar sure daha beklemek lazim kesinlik icin