Karadeniz Pet

Dişi mi erkek mi ?

• Konbuyu başlatan rams
  • Başlangıç tarihi
R

rams

Guest
6-7 aydır erkekle birlikteler çok iyi anlaşıyorlar aslında ama yinede emin olamadım erkek mi dişimi diye artı birde gözü hala simsiyah hiç halka oluşmadı.

Şimdiden teşekkürler...

e0uo.jpg

hvo6.jpg

8imu.jpg

hh30.jpg

Sevtap ablanında dediği gibi Mavi erkek,Beyaz dişi .

Arkadaşların dedikleri doğrudur beyaz dişi mavi erkek..

mavi erkek beyaz dişide..Dişinin gagasında mantar mı var ? ben emin olamadım..

skv38.jpg
[/url][/IMG]
skv38.jpg
[/url][/IMG]

Resim görünüyo mu cinsiyetini soracaktım kuşun ama

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bana beyaz da erkek gibi geldi. Cere mor sanırım. Çünkü mutasyona göre erkeklerin cere rengi mor renkte kalabiliyor.
Ayrıca resimler güncelse beyazda mantar geçmemiş. Terramycin(Teramisin) alabilirsiniz eczaneden 2-3 TL bir şey. Sabah akşam aynı saatlerde sürün.

Beyaz olaı dişi digeri erkek. Fakat dişi kusta mantar var. Tedavi olarak vazelin sürmenizi tavsiye ederim. Dikkatli bir sekilde 5-6 gün kadar sürün.

onur abinin dediği gibi vazelin sür bnm kuşun ayaklarında beyaz beyaz şeyler vardı bn sürdüm devamlı 3-4 gün geçti gitti

resimlerdeki 2 kuşda erkek bence

maviyi tam göremedim ama beyaz dişi.

Valla bende arafta kaldımda artık bekleyip göreceğiz ne deyim erkek çok sıkıştırmasa sorun olmayacakta yapacak bişey yok :)
Teramisin de 2 gündür sürüyorum yeniden yakında geçer inşallah

Teramisin iyidir ben memnun kaldım. 1-2 hafta devam edin. Ayrıca kremi yemesinde sorun olmayacaktır. Ayaklarına da sürün. Hatta erkeğe de sürebilirsiniz.
Dediğim gibi sabah akşam aynı saatlerde sürün 1 haftaya kadar geçecektir. Fakat kesinleşmesi açısından geçtiğini görseniz bile yine 3-4 gün devam edin.

Bencede mantarı olan erkek ıyılestırmessen dıgerınede geçer