petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Muhabbet kuşu alıcağım yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ozzyy188 tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ozzyy188

Ozzyy188 Guest

Arkadaşlar bende 2 adet kuş vardı biri cennet papağanı biri erkek çekoslavak muhabbet kuşu 1.5 yaşında papağanım hastalıktan öldü muhabbet kusum yanlız kaldı cok durgunlastı yanına dişi almak istiyorum nasıl birşey almamı önerirsiniz bide anlaştıklarını nasıl anlarım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:39 -->-> Daha önceki mesaj 16:23 --

Arkadaslar dun ayni cinsten kus aldim yan yana geldiler boyle bizimki erkeklik gostermeye calisiyor disi isirmaya calisiyor sanki yanina geliyor kafasini isirinca bizimki yerde bizimki opmeye calisiyor disi isiriyor kaciyor yan yana gelemiyorlar bizkmki gelince yanina disi saldiriyor sizce ne yapmaliyim degistiriyimmi disiyi ??

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz eşini kendisi seçsin eş tutma sorununuz olmaz.

3. Ozzyy188

Ozzyy188 Guest

o nasil seciyor ki ??

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşu alıp üreticiye götürüyorsunuz, bazı petshopçularda salma kafeste duruyor kuşlar oraya götürüyorsunuz. Orada salıp seçtiriyorsunuz.

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

eşini kendi seçerse iyi olur sizin seçtiğiniz kuşlada arkadaş olabilir abi. ama kendi seçerse daha iyi olur... eğer sizin seçtiğiniz kuşla arkadaş olmasını istersenız belki kavga edebilir gerci ben daha önceki kuşlarimda hepsini kendim seçtim bisıkıntı olmadi şuana kadar...

6. Ozzyy188

Ozzyy188 Guest

ne bilim.dun koydum yanina kavga ediyor sanki bizkmki yanina yaklasmak istiyor kendini yerde buluyor

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum onlarda bir canli sonuçta pat diye alişmasini bekleme en az 1 hafta geçmesi lazim. cok şişdeltli kavga yoksa sorun olmaz eş olan kuşlarda kavga etmiyor diye bişey yok bazen onlarda kavga edeiyolar...

8. Ozzyy188

Ozzyy188 Guest

tesekkurler 1 haftaya bekleyeyim ozaman

9. fatih coşkun

Beğenileri:
    0
    kardeşim çok şiddetli kavga etmiyorlarsa dokunma kafes kimin kavgasıdır şimdiki

10. Ozzyy188

Ozzyy188 Guest

ole.cok buyuk kavga yok bizimki yanina yaklasmaya calisiyor o uzaklastiyor bide kafeste donen tekerlek var birisi bi ucundan digeri obur ucundan tutup.dondurmeye calisiyor gulmekten oldum.ya :)

Sayfayı Paylaş