petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi muhabbet kuşu ele alışır mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mavismubiss tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. mavismubiss

mavismubiss New Member

Beğenileri:
    0
    2 hafta önce bir kuş aldım dişi çıktı. Geri vermekte istemiyorum çok alıştım. Benim sorum, dişi muhabbet kuşu ele alışır mı? Bu kaç ay sürer? Alışması için günde ne kadar bir vakit onunla ilgilenmeliyim?

2. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Erkek kuş da dişi kuş da ele alışır. Benim bir akrabama yavru iken verdiğim daha sonra geri gelen dişi muhabbet kuşum. Gayet ele alışkın. Omuzdan inmiyor. Elimin üzerinde kafese sokabiliyorum. Her gün 1-2 saat ilgilenirseniz çok kısa sürede size alışacaktır.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Dişi kuşlar alışmaz veya konuşmaz diye bir şey olmaz. Yavru iken aldıysanız alışması kolaylaşacaktır. Eğer yavruluktan çıkmış bir kuş ise alışmaz değil ama daha fazla uğraşmanız gerekecektir sadece.

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    alışır da konuşur da.. yeterki ilgilenin

5. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Kesinlikle alışır ve konuşurda yalnız erkek kuşa göre kelime haznesi daha azdır.

6. Fıstık ile limon

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum dişi e yildir bakiyorum ele cok alişkın kinuşuyorda ama ilgiyi kestiniz anda huysuzlaşirlar fena isirirlar

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. dişi muhabbet kuşu ele alışır mı