petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi muhabbet kuşu kızışma belirtisi mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve james.flu.33 tarafından 4 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. james.flu.33

Gagası kahverengi, elimi kafese yaklaştırınca sürekli bağırıyor ve elimi ısırmaya çalışıyor. Kızıştığı için mi böyle yapıyor?

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    gag kahverengiyse kızışıktır barması ondan degildir ürktündendir yuva varmı ilgisi nasıl varsa ilgisi varsa eş al

3. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşlar içgüdüsel olarak kendini ve kafesini korur, çeresi kahverengiyse kızışmıştır.

4. james.flu.33

Aynen tam da bu cevabı almak istiyordum. Koruduğunu düşünüyorum. Elime alınca ısırmaya çalışmıyor. Ceresi bildiğimiz kahverengi oldu.

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Benim kuşlarda ters dişi çok fena ısırıyor erkek ısıramıyor ele alınca ikisi de ısırmaya çalışıyor da erkeğinki işlemiyor dişininki koparıyo resmen follukta felan ellemye kalkınca erkek dişiyi koruyor dışarı salıyom erkek omzuma konuyor sonra dişi geliyor bazen dişiyi koruyor hep bu dişi yok acıtıyor ısırınca ne yapmak lazım illa gagasını mı bantlayak :)

Sayfayı Paylaş