Karadeniz Pet

Dişi Muhabbet Kuşum Sürekli Uyuyor

• Konbuyu başlatan Ahmet Yusuf TAŞ
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yusuf TAŞ

Guest
Yahu arkadaşlar 2 dir bu konuyu açıyorum hiç cevap veren yok erkek sapasağlam ama dişi sürekli uyuyor arada sırada yuvalığa giriyor oradada bekliyor kendi kendine sonra tekrar çıkıp uyuyor nedir sorun bilen yokmu bu arada ne ishal nede soğuk algınlığı acaba başka bi haslağıma yakalndı birde kuşlarım çok fazla tüy döküyor kafesin tabanı dışkıdan çok tüy ve dişimin dışkısıda baya büyümüş gibi acaba yumurta belirtisimi yüzü çekildi felan ama kuyruğu normal şekilde

dişiler erkek kuşlara nazaran daha hareketsiz oluyorlar benim dişide aynı sürekli uyur vaziyette durur endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum yemesi içmesi normalse ishalde yoksa kuşun yapısı öyledir.

resmini çekip koyarsan daha net bilgi alırsın

Yapısının böyle olduğunu sanmyorum eski eşi ölmüştü o varken çok daha canlıydı ama yeni eş aldığımızdan beri ve bu eş eskisinden çok daha iyi kur yapıyor dişiye fakat dişi çoğu zaman uyuyor bazende erkeğin kuruna karşılık veriyor acaba tüy dökümü bunları halsizleştiriyormu

dışkısı çok büyükse yani normalin 3-4 katı yumurta kesin gelecek demektir.yuvalıkta durması ve sonradan çıkıp uçması normal bence

Geri