petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

disi muhabbet kusumda bir sıkıntımı var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve andruil tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. andruil
    Gizli

andruil Guest

Bundan iki ay oncesinde erkek muhabbetimin yanina bir disi aldim. Sessiz sakin bir kus, erkekde tam tersi cok oyuncudur. Fakat son gunlerde disinin sirt kismi sis ve kuyruguda asagi yukari sallaniyor nedeni ne olabilir bu hareketin.

2. karantina

karantina Member

Beğenileri:
    0
    kuyruğu sallınayorsa nefes almasında sıkıntı olabilir. bir veterinere götür bence

3. andruil
    Gizli

andruil Guest

Burada kanatlilardan anlayan bir veteriner yok maalesef 70 km uzakta bir veteriner var havada soguk oldugundan goturemedim ama benim burada petshopu olan bir abim var ondada muhabbet hastaligi var o da solunumunda skinti vardir dedi aviastim kullanmami onerdi ama tabi daha kullanmadim emin olamadigimdan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:23 -->-> Daha önceki mesaj 14:18 --

Ayrica yanina yaklastigimda hizli hizli nefes alip veriyor

Sayfayı Paylaş