Karadeniz Pet

dişi muhabbetimin kıçının altında şişlik var

winstonlight

Yeni Üye
Merhabalar bundan bi süre önce bir çift kuş aldım dişisi yumurtlayacak dedi aldıgım yer kıcının alt tarafında şişlik vardı... Neyse aldım bayabi süre yumurtlamadı, yerini değiştirdim yumurtladı.. Bu seferde yumurta krizi gibi sürekli yumurtladı yedi yumurtaları ! sonrasında çiftleri ayırdım bayabi süredir erkeksiz dişi ama şişlik var vede baya büyük sizce nedir ?bi hastalık mıdır ? hastalıksa tedavisi nasıl yapılır ? bilginiz varsa yardımcı olunuz lütfen ... resimleri paylasacagım size ... teşekkürler

dostum yumurta var gibi erkekle birleştir yuvalık tak.

uzun bi zamandır erkegi yoktu dostum varkende yumurta yapmadı ondan yumurta mıdır tereddüt ettim

walla bayadır bogleyse ur olabılır. yada yumurta tıkanmıs olabılır.elınızle elleyın sertse yumurtadır bellı eder kendını kusun kıcına yag surun bıraz kendı halınde bırakın.benım suan yumurtadakı kusumunda kıı sıs kendısı şişiriyomus yumurtayı sıcak tutmak ıcın

walla bayadır bogleyse ur olabılır. yada yumurta tıkanmıs olabılır.elınızle elleyın sertse yumurtadır bellı eder kendını kusun kıcına yag surun bıraz kendı halınde bırakın.benım suan yumurtadakı kusumunda kıı sıs kendısı şişiriyomus yumurtayı sıcak tutmak ıcın

elledim yumuşak :( ur ise ne olacak ne yapılabilir en kötü ihtimal aldıgım yere götürdüm yumurtayı eritmiş içinde dedi o nasıl bişey onuda bilmiyorumda yağ süreyim ozaman deneyeyim bunu

elledim yumuşak :( ur ise ne olacak ne yapılabilir en kötü ihtimal aldıgım yere götürdüm yumurtayı eritmiş içinde dedi o nasıl bişey onuda bilmiyorumda yağ süreyim ozaman deneyeyim bunu

vallahı bısı dıyemıcem gecmıs olsun

Yumurta olduğunu düşünmüyorum çok yumurtlayan kuşlarda bu durum olabilir yağlanma da olabilir iyi düşünelim iyi olsun

Ur tedavisi hakkında ne yazikki bir fikrim yok

Hocam ur&yağ bezesi tarzı bir şişlik bu , anlayan bir veterinere danışmanda fayda olabilir

Nacizane fikrim acil veteriner ama belki de o bile birşey yapamayabilir bence veteriner vakti gelmis

Bana göre ur değil yağ bezesi gibi , veterine götürmekte fayda var tabi.

Geri