Karadeniz Pet

dişi muhabbetimin poposunda sarı bir şey çıktı

muhabbet_kuşu755

Meraklı Üye
1 yaşına girmek üzere olan dişi bir muhabbet kuşum var birde yanında 6 aylık bir erkek var kavga fln etmiyorlar yem kusuyorlar dişi yuvayla çok ilgili dişi kuşumu elime aldım almadan öncede vardı bu sarı şey poposunda siteye fotoğraf koymayı biliyorum ama kuş hem elimde rahat durmuyor ama ilk bakışta poposunda bir şey gözükmüyor bu sarı şey poposunun biraz altında derisinin kendisi sarı sanırım bi hastalık fln mı?? :confused::( poposunun altı baya sarı hem sarı yeri tüylerden fotoğraf çekemiyorum hem dişi rahat durmuyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 17:55 --

ayıptır söylemesi poposundaki sarı şey normal popo derisine göre çok az daha sert

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

ya çok merak ettim poposundaki sarı şey nedir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:10 --

dışkı da değil eminim

Son düzenleme:
Fotoğraf atsan bi şey diyebilirdim

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ama atamıyorum hiç rahat durmuyor bi elimle kuşu tutuyorum bi elimle tam sarı yeri bulduğumda fotoyu çekmek için basıyorum ama bıraktığım an sarı yer kayboluyor :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:15 --

hem kamera çook bulanık

Belki de kabız olmuştur uygun zaman bulursanız fotosunu çekip at belki kötü bir durumda olur fotoğraf atınca net bir foto atarsan bende net bir şey derim

Fotoğraf çekmeyi denemelisiniz yoksa ben ne diyebilirim

yem yemesi fln çok normal sadece poposundaki sarı şeyi merak ediyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:41 --

mPOza2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:43 --

anca bu kadar çekebildim

Bence kabız vede kusunuz kaç aylik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:49 -->-> Daha önceki mesaj 18:48 --

Yinede benden daha iyi anlayanlar vardir

d5Q29V.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:51 -->-> Daha önceki mesaj 18:50 --

1 byasına girmek üzere

Dışkısının fotoğrafını çek

ve kabız olma ihtimali çok düşük dışkısını çok rahat yapabiliyor normal kuşlar gibi

tamam çekeyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:05 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

hiçbir mantar belirtisi yok gagası mantar kuşlar gibi değil ayakları yumuşacık ve siyah tırnaklı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:05 --

bir yakınımızın mantarı baya ilerlemiş 2 muhabbet kuşu vardı sulu dışkı da yapıyorlardı acaba hem ishal hem de mantar mı diye poposuna baktım sarılık vb. yoktu

O zaman sorun olmamalı belki deri hastalığı vardır sorun yok bence veterinere görür çok endiseleniyosan

qY6RJ5.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

veteriner için izin vermezler 11 yaşındayım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

3DrPW9.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:23 -->-> Daha önceki mesaj 19:23 --

dışkıları normal mi

Normal bir kirde olabilir temizlemeyi denediniz mi

Geri