Karadeniz Pet

dişi muhabbetin cere rengi Hk.

Yasin YENİLMEZ

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 hafta önce aldığım muhabbet kuşumun ceresi kahverengi ve kabarıktı yani ağaç kabuğu gibiydi. Dün akşam eve gittiğimde cerenin yarısı aynı duruyor fakat diğer yarısı kahverengiliğini ve kabarıklığını açık mavimsi bir renge bırakmış neden olabilir acaba?
Değerli cevaplarınız için şimdiden tşk ederim

Kizginligi geçiyor ama bu durum üremesine engel değil maşallah Güle güle besleyin

Yumurta maması verebilirsiniz daha 2 hafta olmuş en az 2 ay sabretmelisiniz Güle güle besleyin

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum Yusuf Hocam. Yumurta mamasını haftada 2 defa veriyorum. Dediğiniz gibi daha çok erken galiba sabretmem gerekiyor :)

Aynen öyle inşaallah sağlıklı ve bir çok yavrunuz olur

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum Yusuf Hocam. Yumurta mamasını haftada 2 defa veriyorum. Dediğiniz gibi daha çok erken galiba sabretmem gerekiyor :)
Kızışması için yemlerine haftada 2 kez 1'er kaşık nijer karıştırabilirsin. Fazlasını verme yağlandırabilir ya da tüye sokabilir. Suluklarına 1 damla bal ya da pekmez verebilirsin. Etkisini göreceksin.

Kızışması için yemlerine haftada 2 kez 1'er kaşık nijer karıştırabilirsin. Fazlasını verme yağlandırabilir ya da tüye sokabilir. Suluklarına 1 damla bal ya da pekmez verebilirsin. Etkisini göreceksin.
Yardımlarınız ve ilginiz için çok teşekkür ediyorum Gökhan hocam :)

[MENTION=15149]atikmavi[/MENTION] Rica ederim ne demek. İnşallah yardımcı olabilmişizdir.

[MENTION=13259]Gökhan ERKAN[/MENTION] Estağfurullah hocam sizin burada olduğunuzu bilmek bizlere yeter :)

Son düzenleme:
Geri