petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi muhhabet kuşum sürekli yumurtluyor ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve enorea tarafından 28 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. enorea

enorea New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi muhabbet kuşum sürekli yumurtluyor erkeğinden ayırsam sorun olur mu ne yapmalıyım ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yavru almak istemiyorsanız ayırabilirsiniz

3. enorea

enorea New Member

Beğenileri:
    0
    10 tane yavru oldu tek tek sahiplendiriyorum. Dişi muhabbet kuşuma zarar gelsin istemiyorum sadece bu kadar yavrudan ölürse hastalanırsa diye korkuyorum. Eşinden ayrılınca da ölüyor falan demişlerdi. Ben boş yumurtluyor yumurta tıkanması olmasın diye eş aldım bu sefer de maşallah dur durak yok :( ayır mı diyorsunuz ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Eğer yavru istemiyorsanız ayırabilirsiniz kızgınlık yumurtası yapar yine ama az yapar

5. enorea

enorea New Member

Beğenileri:
    0
    peki çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:46 -->-> Daha önceki mesaj 13:33 --

babayı yavruların yanına alsam birbirlerine zarar verirler mi ya da babayı ayrı kafese koyup yavruları annenin bulunduğu kafese bıraksam daha mı mantıklı olur bir de follukta 3 tane yavru daha var dişi onlarla ilgileniyor genelde. Teşekkürler.

6. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    aynı konuyu bende açmıştım. hint bülbülü dişim ölmedi yumurtlamaya devam ediyor. yavru istemiyosanız babayı ayırabilirsiniz ama bırakın üresinler bence

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    yem kırma çağındaki yavrular ile babayı ayrı kafese alabilirsiniz anne ile küçük yavrular beraber kalabilir ancak zarar vermiyorlarsa bırakın anne baba beraber kalsın yumurta olursa alın altından en son yavru da yeme düşünce ayırırsınız baba ile anneyi

Sayfayı Paylaş