petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi olan Kuşum yemini yemiyo su içmio

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Volkan MOROĞLU tarafından 9 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Volkan MOROĞLU

Beğenileri:
    0
    Kuşlarımı 3 Gün Önce aldım Erkek yemini yiyo suyunu içio ama dişiyi 3 gündür ne su içerken gördüm nede yem yerken acaba ağzında boğazında bi sorunmu var bakarmısınız .

Kuşlarım Bunlar erkek sağlıklı ötüp oynuyor ama dişi dediğim gibi bunları eş olarak aldım

2. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Hayırlı olsun kuşlarınız, sizin görmediğiniz zamanlar da yiyip içiyordur. hareketleri nasıl, dediğiniz gibi 3 gündür aç ve susuz ise yerinden kımıldamaması lazım. Resimlerde baya güzel düzgün gözüküyor.

3. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Muhtemelen siz orada yokken içiyordur.

4. Yener GÜNGÖR
    Gizli

Ben kuşlardaki psikolojiyi insana çok benzetiyorum :) sizin kuşlarınızda bazı insanlar gibi birisi çekingen digeri değil :) yani erkek pek önemsememiş yeni geldiği ortamını onun için önemli olan midesi :) ama dişi fazla duygusal yeni yerine tam ısınana kadar mecbur kalmadıkça yem yemek istemiyor gibi :) bende biraz psikiyatr gibi oldum :)

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Zaten genelde dişi kuşlar daha sakin yapılı ve az öterler. Erkekler ise, oradan buraya zıplayan dişisini mest etmek için değişik sesler çıkarırlar, haylazlardır. Senin dişi ortama yeni geldiği için böyledir. Alışma sürecinde olduğu belli. Ayrıca ikisi de çok tatlı maşallah. :)

Sayfayı Paylaş