Karadeniz Pet

Dişi olmadığını iddaa ediyor ve 3 kuş hediye...

En son resme göre sarı erkek. Ama diğer resimler de sarı dişi gibi duruyordu. Büyük ihtimalle flash la alakalı bir durum. Mavi kesin dişi.

yok hocam aslında aynen flashta göründüğü gibi diğer fotografları tam net çekemedim flashlı olan tam net ve aynı göründüğüde bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

sarı kuş erkek. yavru olduğu için şuan rengi öyle. rengi değişecek onun merak etme.

kuşları farklı kafeslere koy. 1 kaç ay. o şekilde hem sana hem de birbirlerine alışmazlar kolay kolay. birbirlerine de zarar verebilirler.

o gaga taşı yerine kalamar kemiği kullan. gaga taşı sağlıklı değil.
hocam kalamar kemiğini aldım biliyorum ancak takamadım henüz telle takacağım yarın peki başka kafese katmak şartmı çünkü başka kafesim yok

yok hocam aslında aynen flashta göründüğü gibi diğer fotografları tam net çekemedim flashlı olan tam net ve aynı göründüğüde bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

hocam kalamar kemiğini aldım biliyorum ancak takamadım henüz telle takacağım yarın peki başka kafese katmak şartmı çünkü başka kafesim yok

şart mı bilmiyorum ama birbirlerine ve sana alışması için süper etkili bir yol.

kuşlar birbilerini gözlemliyorlar. hatta seni de. ona göre birbirlerine ve sana güvenip alışıyorlar.

şart mı bilmiyorum ama birbirlerine ve sana alışması için süper etkili bir yol.

kuşlar birbilerini gözlemliyorlar. hatta seni de. ona göre birbirlerine ve sana güvenip alışıyorlar.

bunlar yavru olduğu içnimi kavga ediyorlar yoksa başka bir sıkıntımı var sadece onu anlamış değilim genelde erkeği dişinin yanına koyunca öpermiş felanda benim sarı kuş yaklaşıyor mavi ona gagasıyla vuruyor geri çekiliyor yaşla ilgili bir problem olabilirmi ?

Kuşun ceresinin renginin maviye dönmesini beklemeyin, çekinik parçalı renkli erkek kuşlarda cere rengi mavi değil mordur. Erkeğin kafesine dişi atılır, eğer tam tersini yaparsanız dişi erkeği dövebilir...

Kuşun ceresinin renginin maviye dönmesini beklemeyin, çekinik parçalı renkli erkek kuşlarda cere rengi mavi değil mordur. Erkeğin kafesine dişi atılır, eğer tam tersini yaparsanız dişi erkeği dövebilir...

Hocam ne erkegin nede dişinin kafesine attım ikisinide kuşçudan aldım 1 kafese koydum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:44 -->-> Daha önceki mesaj 22:43 --

birde benim kuşumun gördüğünüz gibi tam koyu mor değil pembemsi mor delik kısımları beyazımsı o yüzden yanıltıyor.

Konuyu sadece benmi yanlis anladim bilmiyorum ama 2 aylik kuslari nasil es olarak satin aldiniz ? Bu hayvanlarin es tutmasi icin 6 ay gecmesi gerekiyor.

Son düzenleme:
Konuyu sadece benmi yanlis anladim bilmiyorum ama 2 aylik kuslari nasil es olarak satin aldiniz ? Bu hayvanlarin es tutmasi icin 6 ay gecmesi gerekiyor.

hocam eş olarak aldım yani biri dişi biri erkek olarak birlikte büyüyüp çift olsunlar istedim sanırım anlatabildim.

Evet bende öyle yaptim.
Benim 1 yasindaki kusa kendi yasinda bir Kizismis disi kus almistim ama ondan cok korkuyordu. Disi kus peainden kosuyordu.
Simdi 2 aylik bir yavru disi kus aldim ve su an ondan korkmuyor ve ayni tunekte uyuyorlar. Hemen cift olmalari gerekmiyor tabiki ama bence 6 ay sonra bununla olur cunku birbiriyle cok ilgileniyorlar. Ve en önemlisi erkek kus korkmuyor. Bence sabir isi yani.

Evet bende öyle yaptim.
Benim 1 yasindaki kusa kendi yasinda bir Kizismis disi kus almistim ama ondan cok korkuyordu. Disi kus peainden kosuyordu.
Simdi 2 aylik bir yavru disi kus aldim ve su an ondan korkmuyor ve ayni tunekte uyuyorlar. Hemen cift olmalari gerekmiyor tabiki ama bence 6 ay sonra bununla olur cunku birbiriyle cok ilgileniyorlar. Ve en önemlisi erkek kus korkmuyor. Bence sabir isi yani.

ben beklemeyi severim ama doğru durakta :) sarı kuşu değiştireceğim bugun ama çok seviyordum ele geliyor felan elmiden yem yiyor diğer mavi hiç gelmiyor nedenide dişi diyorlar bende tedirginim o yüzden.

Bence sari kus kesin erkek ve mavi disi. Sari kusu bence verme. Ne güzel alismis size.

Bence sari kus kesin erkek ve mavi disi. Sari kusu bence verme. Ne güzel alismis size.

Tamam vermeyecegim hocam vazgeçtim öyleyse maviyi vereyim maviye 6 aylık veya 1 yaşında diyorlar dogrudur gözlerinde iris var anlıda biraz açık sarıda ise hiç iris yok gözleri simsiyah küçük sanırım biraz ona onun gibi yavru bi dişi alayım

Geri