petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi pas vermiyor :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muhabbetçi tarafından 30 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    Slm benim Kuşlarımdan erkek olan dişiye sürekli kur yapıyor arada öpüşüyorlar ama dişi
    hiç oralı olmuyor dişiyi hazırlanması için ne yapabilirim

2. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Mama ve Nijer Verebilirsiniz

3. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

mama ve nijer doğru bir seçim olabilir ama turp tohumuda olurr yaşı küçükte olabilir yaşı tutmuyordur onun:D

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    dişi kuşu nezaman aldınız?

5. Duran BEDİR
    Gizli

pas vermoyrsa dişi küçüktür daha

6. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    Yok abilerim dışı1.5 yaşında erkek 10 aylık kuşları alalı 40 gün oldu

7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkeğin kurlarından bir süre sonra dayanamayıp çiftleşecektir. Anlaşıyorlarsa sorun yok. Yuvalık yoksa tak.

8. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    ah be aynı sorun bende var 2 side kızısmıs erkek 6 aydır bende dişi 6 gündür arada bir öpüşüyorlar ama dişi olan oralı değil hiç erkek korkuyor ondan yuvalıklarıda var ama ilgilenmiyolar hiçç

9. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    Dişi kuş daha yeni gelmiş petshop dan aldıysanız oradaki yaşamını ortamını unutup sizin ortamınıza alışması lazım. Çok aceleci davranmayın iyi bir ortam ayarlayın kuşlar rahat etsin sağlıklı beslensin çiftleşirler.

10. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağolun bilginiz için vallaha deli gibi çalısıyorum ama sadece onlar icin sayılır yani kafesleri falan herseyi en iyi yapmaya calısıyorum bakalım inşallah bir yavru sahibi olurum

11. Sevtap DERİN
    Gizli

Valla dişilerin çiftleşmesi o kadar zor ki kardeş. 8 aydır bekliyorum, taş olsa çatlardı bu beklemelere. Başka çaren yok beklemekten ve bakımlarını yapmaktan başka.

Sayfayı Paylaş