Karadeniz Pet

dişi pas vermiyor :(

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
Slm benim Kuşlarımdan erkek olan dişiye sürekli kur yapıyor arada öpüşüyorlar ama dişi
hiç oralı olmuyor dişiyi hazırlanması için ne yapabilirim

mama ve nijer doğru bir seçim olabilir ama turp tohumuda olurr yaşı küçükte olabilir yaşı tutmuyordur onun:D

Yok abilerim dışı1.5 yaşında erkek 10 aylık kuşları alalı 40 gün oldu

Erkeğin kurlarından bir süre sonra dayanamayıp çiftleşecektir. Anlaşıyorlarsa sorun yok. Yuvalık yoksa tak.

ah be aynı sorun bende var 2 side kızısmıs erkek 6 aydır bende dişi 6 gündür arada bir öpüşüyorlar ama dişi olan oralı değil hiç erkek korkuyor ondan yuvalıklarıda var ama ilgilenmiyolar hiçç

Yok abilerim dışı1.5 yaşında erkek 10 aylık kuşları alalı 40 gün oldu

ah be aynı sorun bende var 2 side kızısmıs erkek 6 aydır bende dişi 6 gündür arada bir öpüşüyorlar ama dişi olan oralı değil hiç erkek korkuyor ondan yuvalıklarıda var ama ilgilenmiyolar hiçç
Dişi kuş daha yeni gelmiş petshop dan aldıysanız oradaki yaşamını ortamını unutup sizin ortamınıza alışması lazım. Çok aceleci davranmayın iyi bir ortam ayarlayın kuşlar rahat etsin sağlıklı beslensin çiftleşirler.

Dişi kuş daha yeni gelmiş petshop dan aldıysanız oradaki yaşamını ortamını unutup sizin ortamınıza alışması lazım. Çok aceleci davranmayın iyi bir ortam ayarlayın kuşlar rahat etsin sağlıklı beslensin çiftleşirler.

Sağolun bilginiz için vallaha deli gibi çalısıyorum ama sadece onlar icin sayılır yani kafesleri falan herseyi en iyi yapmaya calısıyorum bakalım inşallah bir yavru sahibi olurum

Valla dişilerin çiftleşmesi o kadar zor ki kardeş. 8 aydır bekliyorum, taş olsa çatlardı bu beklemelere. Başka çaren yok beklemekten ve bakımlarını yapmaktan başka.

Geri