Karadeniz Pet

disi popodan nefes aliyo gibi

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Ayni baslikta belirttigim gibi popo kismi nefes alir gibi bi assa bi yukari oluyo yumurta bekliyorum suan o kustan fakat bu yumurta ile ilgili birseymi

Popodan nefes alamaz... Kuyruk inip çıkıyorsa nefes solunum yollarında sorun olabilir, kuyruk sallanıyor mu?

Son düzenleme:
Popodan nefes alinmayacagi aşikâr zaten goruntu acisindan anlatabilmek icin oyle dedim yok sadece popo kismi sanki yumurtlucak gibime geldi ama bilemedim

Popodan nefes alinmayacagi aşikâr zaten goruntu acisindan anlatabilmek icin oyle dedim yok sadece popo kismi sanki yumurtlucak gibime geldi ama bilemedim

Dişi kuşun yumurtası varsa ve yumurtlamaya yakınsa yumurtlayacak olabilir...

Şimdi kuşu uzaktan gözlemleyin

- Kuş gözlerini kapatmış, bir şey bekler gibi mi? veya acı çekiyor gibi mi?
- Kuşun kanatlarıda hafifde olsa oynuyor mu?
- Daha sonra kuşu alıp popo bölgesinin üstüne hafifçe üfleyip tüyleri aralandırın, elinizle yumurta var mı yok mu bakın? Çok hafif bastırın o bölgeye masaj yapar gibi...

Son düzenleme:
Suan yuvalikta kanatlarr hafif dusuk oynadigini farketmedim yivaligi talan ediyo heralde duzenliyo kendine gore oralari

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

Gozlerini kapatmak derken erken saatlerde hic yapmadigi seyi yapiyor arada kafasini geri atip uyuyor gibi

Suan yuvalikta kanatlarr hafif dusuk oynadigini farketmedim yivaligi talan ediyo heralde duzenliyo kendine gore oralari

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

Gozlerini kapatmak derken erken saatlerde hic yapmadigi seyi yapiyor arada kafasini geri atip uyuyor gibi

Büyük ihtimal yumurtası geliyor :) Yuvadada hazırlığa başlamış zaten... :)

Son düzenleme:
Hadi bakalim insallah arada kontrol ediyormda ne zaman yumurtlar bilmiyorm

Hadi bakalim insallah :)

aynı durum benim dişi de var kendisi dün yada bugün bir tane yumurtlamış, arkadaş canının acısından olabileceğini söyledi

Dişi kuşun yumurtası varsa ve yumurtlamaya yakınsa yumurtlayacak olabilir...

Şimdi kuşu uzaktan gözlemleyin

- Kuş gözlerini kapatmış, bir şey bekler gibi mi? veya acı çekiyor gibi mi?
- Kuşun kanatlarıda hafifde olsa oynuyor mu?
- Daha sonra kuşu alıp popo bölgesinin üstüne hafifçe üfleyip tüyleri aralandırın, elinizle yumurta var mı yok mu bakın? Çok hafif bastırın o bölgeye masaj yapar gibi...

Dediginiz gibi kanatlarda oynama var kuyrukta iyice dusmus assaya

Son düzenleme:
Geri