petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi tüneğe oturuyor erkek çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kanakan tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    Başlıkdanda anlayacağınız gibi dişi kızışmış durumda.erkek biraz kur yapınca oturuyor tüneğe ama erkek kur yapmaya devam ediyor çiftleşmiyor sizce çiftleşirlermi yapabileceğim bir şey varmı lütfen yardım:confused:

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

belki de erkek daha tam kizişmamiştir bir foto atarsan dostum...

3. HASAN YAVUZER

Beğenileri:
    1
    Selam ;
    Kuşlar ne zamandan beri birlikteler, kaç yaşındalar, kızıştırıcı mama veriyor musun? Kafesin büyük mü, küçük mü? Kafes düzenin nasıldır? Kuşları bulundukları ortamda uçuruyor musun? Resim olmadığı için bu soruların cevabını alabilirsem fikrimi söyleyebilirim.

4. Yiğit ERDİK

abi aynı sorun bende de var ben anlatıyımmı sana otmın koşullarını

5. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    Hepinize tesekkurler mobilden girdigim icin resim yukleyemiyorum ancak disi yuvayi kemiriyor isimli konuda resimler mevcut ordan bakabilirsiniz.1 aydir birlikteler disi damizlik kus mama haftada bir kez yapiyorum cildiracam yardimci olun

6. Serhan KAMALIOGLU

Bir forumdan Alıntıdır . Sabır üretimin anahtarıdır ben kime sorduysam onları kendi hallerine bırak stres yapma sende onlarda rahat olsunlar elbetde çiftleşeceklerdir onların doğasında var bu .

7. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    [/COLOR][​IMG] erkek kus bu tam kızışmışmı ?

8. Serhan KAMALIOGLU

Bence Tam Olarak kızışmış gagası tam Laciver olmuş azcık sabır et kardesım bak bende bekliyorum her zaman ki gibi vitaminlerini mamalarını ver ve gerisini bekle sabır et elbet alacağız ve burada fotolarını paylasacağız :) Araştır istersen tavsiyem vitamin olarak Vitaform ama + olarak baska vitaminde olması gerekiyor cünki vitaformda antibiotikde var ve fazla kullanmaman gerekiyor fakat tam olarak vitaformda üretimde 1 numaralı etkenlik taşıyor Araştır bak ? :) ve herkezin dediğini yapma eğer daha cok bilgi almak istiyorsan üretim yapan kişileri bul ve sadece bilgi almak istiyorum dersen eminim seve seve yardımcı olacaklardır .

9. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    çiftleşti kuşlarım çok şükür

Sayfayı Paylaş