Karadeniz Pet

Dişi tüneğe oturuyor erkek çiftleşmiyor

kanakan

Yeni Üye
Başlıkdanda anlayacağınız gibi dişi kızışmış durumda.erkek biraz kur yapınca oturuyor tüneğe ama erkek kur yapmaya devam ediyor çiftleşmiyor sizce çiftleşirlermi yapabileceğim bir şey varmı lütfen yardım:confused:

belki de erkek daha tam kizişmamiştir bir foto atarsan dostum...

Selam ;
Kuşlar ne zamandan beri birlikteler, kaç yaşındalar, kızıştırıcı mama veriyor musun? Kafesin büyük mü, küçük mü? Kafes düzenin nasıldır? Kuşları bulundukları ortamda uçuruyor musun? Resim olmadığı için bu soruların cevabını alabilirsem fikrimi söyleyebilirim.

Selam ;
Kuşlar ne zamandan beri birlikteler, kaç yaşındalar, kızıştırıcı mama veriyor musun? Kafesin büyük mü, küçük mü? Kafes düzenin nasıldır? Kuşları bulundukları ortamda uçuruyor musun? Resim olmadığı için bu soruların cevabını alabilirsem fikrimi söyleyebilirim.

abi aynı sorun bende de var ben anlatıyımmı sana otmın koşullarını

Hepinize tesekkurler mobilden girdigim icin resim yukleyemiyorum ancak disi yuvayi kemiriyor isimli konuda resimler mevcut ordan bakabilirsiniz.1 aydir birlikteler disi damizlik kus mama haftada bir kez yapiyorum cildiracam yardimci olun

Bir forumdan Alıntıdır . Sabır üretimin anahtarıdır ben kime sorduysam onları kendi hallerine bırak stres yapma sende onlarda rahat olsunlar elbetde çiftleşeceklerdir onların doğasında var bu .

[/COLOR]
xAG3zw.jpg
erkek kus bu tam kızışmışmı ?

Bence Tam Olarak kızışmış gagası tam Laciver olmuş azcık sabır et kardesım bak bende bekliyorum her zaman ki gibi vitaminlerini mamalarını ver ve gerisini bekle sabır et elbet alacağız ve burada fotolarını paylasacağız :) Araştır istersen tavsiyem vitamin olarak Vitaform ama + olarak baska vitaminde olması gerekiyor cünki vitaformda antibiotikde var ve fazla kullanmaman gerekiyor fakat tam olarak vitaformda üretimde 1 numaralı etkenlik taşıyor Araştır bak ? :) ve herkezin dediğini yapma eğer daha cok bilgi almak istiyorsan üretim yapan kişileri bul ve sadece bilgi almak istiyorum dersen eminim seve seve yardımcı olacaklardır .

Geri