petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi ve Yuvalık

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Caner efkanoğlu tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba,

dişi bir kuş aldım, kuşta yumurta var ve bugün yarın cıkartacak o yumurtayı arka kısım şişti ve dışkısını cok fazla yapıyor, sorunumuz kuş yeni geldiği için yuvalığa girmiyor. Kafesin ortasına yapacak böyle giderse ve yumurtalar heba olacak. Sizlere soruyorum bi çözüm yolu varmıdır bunun ? Kendimiz alsak yuvalığa koysak dişi yi alışma ihtimali ne olur. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

#1 Caner efkanoğlu, 1 Mart 2015
    Son düzenleme: 1 Mart 2015
  2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi Günler Caner Bey;

Yuvalığa Tarçın rendeleyebilirsiniz, bir iki yem sepeleyebilirsiniz, ilginç bitkisel kokulardan hafif derecelerde deneyebilirsiniz, bunlar kuşu cezbeder ve kokuya yöneltir... Kendiniz koyarsanız elinizin kokusu yuvaya siner ve hiç yatmaz...

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 1 Mart 2015
    Son düzenleme: 1 Mart 2015
  3. MelancholyMan

MelancholyMan New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeş kuşun büyük bir ihtimalle yumurtayı eritiyo yanı birak kendi haline .... ama uzmanlar daha iyi bilir ...

4. Bozkurtbeyi

Bozkurtbeyi New Member

Beğenileri:
    0
    Kendin elle alıştırmayı deneme daha da kotuye surersin isi hocam

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kafes tabanına yumurtlarsa, yumurta sağlam kalırsa, alıp yuvalığa koyabilirsin. 1 haftaya yuvalığa alışırsa ne ala yumurtalar heba olmaz.

6. Emre YERLİKAYA

Emre YERLİKAYA New Member

Beğenileri:
    0
    Levent bey ayni durum bendede oldu yumartayi eritti. Merak ettiğim ne yapmaliym bundan sonra

7. Caner efkanoğlu

Caner efkanoğlu New Member

Beğenileri:
    0

Arkadaşlar şimdi diyelim ki yumurtayı eritti, 2.yumurta 3.yumurta vs. kaçtane yapacaksa onlardamı otomatikmen heba oluyor ? Vede bu eritme konusu hakkında beni bilgilendirebilirmisiniz.

Sayfayı Paylaş