petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Yanaşıyor Erkek Kaçıyor...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Murat Can AKYOL tarafından 11 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Can AKYOL

1 Çift muhabbet kuşum var dişi 1 yıldır bende erkeği 2 hafta önce aldım. İlk defa dün yan yana koydum bunları. Dişi erkeğe yanaşıyor sürekli ama erkek kaçıyor ne yapmam gerekiyor..

2. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek daha ortama alışmamıştır o yüzden kaçabilir birde dişiyi erkeğin bulunduğu kafese koyarsanız dişi erkeğe üstünlük sağlıyamayacaktır.

3. Murat Can AKYOL

öyle yaptım dişiyi erkeğin kafesine koydum.

4. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek daha ortama alışamamıştır yada kızışmamış olabilir resim atarsanız daha net bişeyler söyleyebiliriz

5. Murat Can AKYOL

6. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Yemlerine nijer tahumu katarsanız kızışırlar nijeri fazla katmayınız yağlanma yapar yem kutusuna az bi oranda katarsanız iyi olur. Sanırsam erkek tüy değişiminde bu dönemde çiftleşmeye bilirler

#6 Aşkın TOSUN, 11 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 11 Temmuz 2014
  7. mertcanak123

mertcanak123 New Member

Beğenileri:
    0
    OHA Benim kuşlar sandım. Erkek de dişi de aynı renk o_0

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    sıcak havalarda kuşlara cok nijer vermeyin, durmadan tüye girerler..

9. Murat Can AKYOL

Daha hic vermedim tohum filan.

10. izmirli35

izmirli35 New Member

Beğenileri:
    0
    bence nijer verme hiç kuşlarına çiftleşsinler derken daha çok uzatırsın çaftleşmelerini tüye sokarsın acele etme derim zaten dişi kusun kızışmaya başlamıs

11. Murat Can AKYOL

Zaten dişi sürekli hamle yapiyor ama erkek kaçıyor istemiyor.

12. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Erkek kuşun göğüs kanat ve başına bakarsanız zaten tüyde olduğunu görürsünüz tüğdeyken bidaha tüğe girmesi imkansız

13. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarınıza maşaallah...inşaallah istediğiniz sonucu alırsınız...ben başka bir şey söylemek istiyorum...tüneklerini ayak sağlıkları açısından tahta tüneklerle değiştirin...şüphesiz böyle daha iyi olacaktır...kolay gelsin...( erkek kuşunuz daha yeni,ortama alışsın,dişiye alışsın daha sonra başlar icraatlara !.. :) )

14. Murat Can AKYOL

Teşekkür ederim :) fakat buradaki petshoplarda bulamadım tahta tünek normal dışardan bulup getirsem uygun olur mu?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:48 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

++++++++++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

++++++++++++++++++

15. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    ne petshopu...çevrenizde ağaç yok mu ? ağaçlardan uygun düzlükte bir dal bulun ve onu kullanın...

16. Murat Can AKYOL

Sayfayı Paylaş