Karadeniz Pet

Dişi yavru mu?

Burak YURDAKUL

Yeni Üye
Herkese merhaba forma yeni üye oldum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın soruma gelince yaklaşık 8 aydır benimle olan erkeğimin yanına dişi almaya karar verdim 3 gün önce kuşçuya götürdüğümde bana resimdeki dişiyi verdi yetişkin diye kuş bana hiç yetişkin gibi gelmiyor mama verdiğimde dişi mamaya erkeği hiç yanaştırmıyor genel olarakta dişi erkeğe karşı agresif ama erkeğinde agresif oldur oluyor 2-3 seferde erkeğin dişiyi kaşıdığını gördüm fakat genelde dişi çok vurmaya çalışıyor resimlerden yardımcı olabilir misiniz dişi ve erkek yetişkin mi şimdiden çok teşekkürler:)
Dişi:

erkek:

Dişinin bir 5 ay ı var gibi. Erkek olmuş ama dişinin biraz zamanı var gibi. Zaman geçtikçe çok kavga etmedikleri sürece ayırmayın alışacaklardır. Maşallah

Bana da küçük geldi dişi neyse bakalım dursunlar beraber :) teşekkürler cevabınız için.

Maşallah kuşlarınıza genç kusunuz Biraz daha zamanı var gibi

Mama takviyeyle Dişi kuş kızışır zamana,erkek kuşunuz da şu an tüyde banyo verin,b vitamin takviyesi iyi gelecektir.

Son düzenleme:
Kus disi ve yaklasik 5 aylik civari. Sanki 3-4 aya daha ihtiyaci var. Erkek kizismis durumda ve Cihan in da dedigi gibi tuyde.

Arkadaşların dediği gibi dişinin birkaç aya ihtiyacı var.Bu zaman birbirlerine alışıp eş olmaları için faydalı olacaktır.

Geri