petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi yavru mu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Burak YURDAKUL tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Burak YURDAKUL

Burak YURDAKUL New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba forma yeni üye oldum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın soruma gelince yaklaşık 8 aydır benimle olan erkeğimin yanına dişi almaya karar verdim 3 gün önce kuşçuya götürdüğümde bana resimdeki dişiyi verdi yetişkin diye kuş bana hiç yetişkin gibi gelmiyor mama verdiğimde dişi mamaya erkeği hiç yanaştırmıyor genel olarakta dişi erkeğe karşı agresif ama erkeğinde agresif oldur oluyor 2-3 seferde erkeğin dişiyi kaşıdığını gördüm fakat genelde dişi çok vurmaya çalışıyor resimlerden yardımcı olabilir misiniz dişi ve erkek yetişkin mi şimdiden çok teşekkürler:)
    Dişi:

erkek:

2. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Dişinin bir 5 ay ı var gibi. Erkek olmuş ama dişinin biraz zamanı var gibi. Zaman geçtikçe çok kavga etmedikleri sürece ayırmayın alışacaklardır. Maşallah

3. Burak YURDAKUL

Burak YURDAKUL New Member

Beğenileri:
    0
    Bana da küçük geldi dişi neyse bakalım dursunlar beraber :) teşekkürler cevabınız için.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Maşallah kuşlarınıza genç kusunuz Biraz daha zamanı var gibi

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Mama takviyeyle Dişi kuş kızışır zamana,erkek kuşunuz da şu an tüyde banyo verin,b vitamin takviyesi iyi gelecektir.

#5 Cihan UYĞUR, 8 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 8 Ağustos 2015
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kus disi ve yaklasik 5 aylik civari. Sanki 3-4 aya daha ihtiyaci var. Erkek kizismis durumda ve Cihan in da dedigi gibi tuyde.

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    268
    Arkadaşların dediği gibi dişinin birkaç aya ihtiyacı var.Bu zaman birbirlerine alışıp eş olmaları için faydalı olacaktır.

Sayfayı Paylaş