Karadeniz Pet

Dişi yerinde duramıyor sizce neden ?

İbrahim AKSU

Paylaşımcı Üye
Dişi kuşum kafesin içinde bi an bile yerinde durmuyor , tünekte sağa sola volta atıyor , kafesin tabanına inip koşturuyor sizce neden arkadaşlar

bir şeyden korkmuş olabilir..........

Çıldırmış gibi dolanıp duruyor kafesin içinde , korktuğu bi değişik durum yok, en azından benim gözlemlediğim kadarıyla , sanki enerji patlaması yaşıyor ama erkek gayet Sakin takılıyor bişey olmamış gibi

Çıldırmış gibi dolanıp duruyor kafesin içinde , korktuğu bi değişik durum yok, en azından benim gözlemlediğim kadarıyla , sanki enerji parçalaması yaşıyor ama erkek gayet Sakin takılıyor bişey olmamış gibi

genelde dişi kuşlar böyle agrasif hareketler .adrenalin patlaması yaşıyorlar inşallah enerjisini biran önce atar kendini yaralamadan

Teşekkürler iyi dilekleriniz için arkadaşım

ne zor şeymiş bu kuşların eş tutması, gece gündüz onları izler oldum artık :) nerde hata yapıyoruz bilemiyorum arkadaşlar

ne zor şeymiş bu kuşların eş tutması, gece gündüz onları izler oldum artık :) nerde hata yapıyoruz bilemiyorum arkadaşlar

ben söyleyim kuşlarınla fazla ilgilendiğin için.Hiç beklemediğin bir anda bi bakmışsın yavrularını seviyorsun :)

kızgınlık dönemlerinde böyle davranışlar sergilerler genelde,kemirme eğilimleri artar.

murat arkadaşım inşallah dediğin gibi o günleri görürüm :) gökhan kızgınlık dönemimi bilmem ama benim erkek kuşta hayır yok malesef dişi her yönden çok aktif ve evet en iyisi kendi hallerine bırakmak olacak yoksa sinir olmaya başladım :) bazı arkadaşlar ayrı petshoplardan erkek ve dişi alıyor ev getirdiği gün çiftleşiyorlar, benimkilerde insanın sabrını sınıyor işte naparsın :)

murat arkadaşım inşallah dediğin gibi o günleri görürüm :) gökhan kızgınlık dönemimi bilmem ama benim erkek kuşta hayır yok malesef dişi her yönden çok aktif ve evet en iyisi kendi hallerine bırakmak olacak yoksa sinir olmaya başladım :) bazı arkadaşlar ayrı petshoplardan erkek ve dişi alıyor ev getirdiği gün çiftleşiyorlar, benimkilerde insanın sabrını sınıyor işte naparsın :)

o işler şans işi

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama benzer hareketleri benin dişi kuşumda sergilemeye başladı. kafesin dibinde sağa sola deli gibi koşturup duruyor, sonra kafesin tepesine tırmanıyor erkekse uzaktan izlemekle yetiniyor şuan, yanyana geldiklerinde öpüşüyorlar.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama benzer hareketleri benin dişi kuşumda sergilemeye başladı. kafesin dibinde sağa sola deli gibi koşturup duruyor, sonra kafesin tepesine tırmanıyor erkekse uzaktan izlemekle yetiniyor şuan, yanyana geldiklerinde öpüşüyorlar.

Salsanız kuşları da rahat etseler.

aynı sey bendede war dısı durdugunde erkegın yanına geldıgınde opusuolar koklasıolar kızgınlasmıs asırı derecede hemen de kızgınlastırcıda werıolarum kescem kızgınlastrıcı delı gıbı saga solu kemırıo kafesın

Salsanız kuşları da rahat etseler.

Salıyorum arada hatta bunu kafese aldıktan yarım saat sonra yapmaya başladı?

aynı sey bendede war dısı durdugunde erkegın yanına geldıgınde opusuolar koklasıolar kızgınlasmıs asırı derecede hemen de kızgınlastırcıda werıolarum kescem kızgınlastrıcı delı gıbı saga solu kemırıo kafesın

Hmm sanki doping hapı almış gibi, üstelik yarım saat kadar önce serbest idi ve uçup duruyordu.

Dışarı çıkmak istiyordur. Her kuş yapar.

Geri