Karadeniz Pet

Disi yumurtalardan kalkto

Emrahsvt12

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar belki bazilariniz hatirlar disi kusum 4 yumurta yaptiktan sonra erkek kusum cok kotu bir zamanda oldu ve disi kus yumurtalarla kaldi.Disi kus artik kendisi beslendiginden yuvadan biraz fazla kalkmaya basladi acaba yumrtalarda bozulmaz gibi bir sey olurmu 5 dk yemek yiyip tekrar giriyor en fazla 6.7 dk disarda kaliyo

Odanin sicakligini ayarlayin yumurta mamasini eksik etmeyin gerekirse kucuk biseyin icine mama koyup yuvaliga koyun. Diskisini yapmak icin disari cikio geri iceri girecektir.

Her syi yaptim dari kraker yumerta mamasi hepsini yuvanin yanina biraktim beni gorunce disardaysa hemen tellere yapisiyor erkek cok kotu zmn oldu be

Üzücü bi durum olmus. Yeni erkek alsan diger erkegin gorevini gorurmu bilmem riskli.

Bazı yumurtalar boş yada geç çıkma olasılığı yüksek olacaktır fazla kontrol etmeyin kuş sterese girip kırabilir suyu yemi yuvalığa yakın koyun. yaptığınız gibi yuvalığa darı takviyesiyle inşllah bu süreci atlatacaksınız. Kolay gelsin

Inssalah cok zor bir surec okulda bile kafama takiliyor cok kafama takiliyo evi ariyip kusu soruyom ailem bile artik sinirlendi hayvani rahat birak diye.Acaba dariyi yuvaliga koysam olurmu sinirlermi daha fazla cunku dun ilk elimi kafese soktum mecburren dariyi asmak icin elime yapisip isirmaya basladi cok fna acitiyor :))

Sabır diyip beklemekten başka ne denirki

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

Bence kuşu rahat bırakın başka bişey istemez

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5-6 dakikadan bişey olmaz.Havalarda sıcak.
Dişi çok hırpalanacaktır.Kötü olmuş erkeğin ölmesi.

Geri