petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Disi yumurtalardan kalkto

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emrahsvt12 tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar belki bazilariniz hatirlar disi kusum 4 yumurta yaptiktan sonra erkek kusum cok kotu bir zamanda oldu ve disi kus yumurtalarla kaldi.Disi kus artik kendisi beslendiginden yuvadan biraz fazla kalkmaya basladi acaba yumrtalarda bozulmaz gibi bir sey olurmu 5 dk yemek yiyip tekrar giriyor en fazla 6.7 dk disarda kaliyo

2. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Odanin sicakligini ayarlayin yumurta mamasini eksik etmeyin gerekirse kucuk biseyin icine mama koyup yuvaliga koyun. Diskisini yapmak icin disari cikio geri iceri girecektir.

3. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Her syi yaptim dari kraker yumerta mamasi hepsini yuvanin yanina biraktim beni gorunce disardaysa hemen tellere yapisiyor erkek cok kotu zmn oldu be

4. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Üzücü bi durum olmus. Yeni erkek alsan diger erkegin gorevini gorurmu bilmem riskli.

5. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Aldim kardesim ama ayirdim disi surekli hirpaladi

6. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Bazı yumurtalar boş yada geç çıkma olasılığı yüksek olacaktır fazla kontrol etmeyin kuş sterese girip kırabilir suyu yemi yuvalığa yakın koyun. yaptığınız gibi yuvalığa darı takviyesiyle inşllah bu süreci atlatacaksınız. Kolay gelsin

7. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Inssalah cok zor bir surec okulda bile kafama takiliyor cok kafama takiliyo evi ariyip kusu soruyom ailem bile artik sinirlendi hayvani rahat birak diye.Acaba dariyi yuvaliga koysam olurmu sinirlermi daha fazla cunku dun ilk elimi kafese soktum mecburren dariyi asmak icin elime yapisip isirmaya basladi cok fna acitiyor :))

8. Okan YEL

Okan YEL Member

Beğenileri:
    3
    Sabır diyip beklemekten başka ne denirki

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

Bence kuşu rahat bırakın başka bişey istemez

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    5-6 dakikadan bişey olmaz.Havalarda sıcak.
    Dişi çok hırpalanacaktır.Kötü olmuş erkeğin ölmesi.

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Arkadaşlar. Dişinin hırpalanacağı filan yok. O halldeder takmayın siz kafanıza. 3-4 yavru birşey değil bir kuş için.. 5-6dak dışarda kalması yumurtalara zarar vermez.

Sayfayı Paylaş