Karadeniz Pet

Dişi yumurtlamaya hazır mı?

Kadir GÖY

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni aldığım dişi kuşumu sonunda erkeğin kafesine attım gerçi dişi garip bi gaga gıcırdatması yapıyo
Sizce eş tutarlar mı yaklaşık bir hafta önce eşini kendi beğendi ve aldık
e778f938524d20bd90cd87ce02613644.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tutar niye tutmasıki ama erkegin biraz pasif gibi duruyor sanki tüydökümüne girmiş gibi yada bana öyle geliyor

Tüy döktü 1-2 ay önce dişi çok hareketli işin garibi ikiside birbirine kafa sallayıp örüyorlar ama aynı zamanda ikiside karga sesi çıkarıp kavga ediyorlar alırken öpüşüyorlardı ayrı kafeslerdeyken deli oluyorlardı ötüyorlardı karşılıklı şimdi bazen kavga bazen ilgisizlik ben anlamadım bu işi
Birbirlerini yolmuyolar Yada kovalamıyolar ama yine de araları çok iyi değil

Ustalardan yorum bekliyorum tavsiye

Maşallah kuşlar güzel yuvalik takıldı mi bir de tahta tünek takıldı mi işlem tamamdır hayırlı üretimler inşaallah

Maşallah kuşlar güzel yuvalik takıldı mi bir de tahta tünek takıldı mi işlem tamamdır hayırlı üretimler inşaallah

Yuvalık taktım en alta yem üste yem kabuğu üstüne de çam talaşı koydum plastik folluk yoktu yuvalıkta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Tahta tünek olayı şart mı tahta kurdu çok oluyo burda rutubetli yer çevremde ahşap evler var tahta tüneklerden kuşlara flan dadanmasın biliyorsunuz kan enerek besleniyor tahta kurtları

Petshopta satılır 1 tane alsan yeter hem sağlık açısından bence çiftleşme de de etkisi var yuva ortası oyuk mu

Oyukta yok
Geldiklerinden beri ağza kusma birbirini kaşıma yok yazıyordum şimdi tan yana geldiler bizim oğlan ötüyo kur yapıyo arada cicikuş diyo maşallah

Son düzenleme:
Bence Kafesiniz Çok geniş değilse Tahta Tüneğe gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Üsteki tüneğide Aşşa indirin

Bence Kafesiniz Çok geniş değilse Tahta Tüneğe gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Üsteki tüneğide Aşşa indirin

Öbüründen daha aşağı indirdim tmm şimdilik böyle idare edeyim eğer iş pişmezse nijere başvururum

Bugün koydum dişiyi aldığımdan beri asyrılardı

Son düzenleme:
Hocam bi günde kuyrukmu düşçek :D 2-3 ay sabretmen lazım . Hayırlı üretimler

Yumurta. Ama her yumurtası olan kuşunda düşmüyor. Genel olarak yumurtası olan kuşun popo tüyleri dökülüyor poposu şişiyor

Hımm yerinde olsam marangozdan içine kestirirdim oyun bir kontraplak vs

Geri