Karadeniz Pet

Dişi yumurtlamaya hazır mı?

Ediz ölçüleri bilemiyorumki. Aşağı yukarı o civar

kesin erkek di mi beyaz kuş bazen kafam karışıyo 2 dişiyi yanyana koymuş olmayalımda...

kesin erkek di mi beyaz kuş bazen kafam karışıyo 2 dişiyi yanyana koymuş olmayalımda...

genç bir erkeğe benziyor... ustalar daha iyi bilir...
eşleşme/çiftleşme olayları zamanla oluyor... bazen enderde olsa oluyor (dişi de erkek de kızışmış hazır olursa) ama üç beş günde olacak iş değil... bu konuda sabretmelisiniz ve zamana bırakmalısınız...

Son düzenleme:
Tutar niye tutmasıki ama erkegin biraz pasif gibi duruyor sanki tüydökümüne girmiş gibi yada bana öyle geliyor

Bence Kafesiniz Çok geniş değilse Tahta Tüneğe gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:58 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Üsteki tüneğide Aşşa indirin

genç bir erkeğe benziyor... ustalar daha iyi bilir...
eşleşme/çiftleşme olayları zamanla oluyor... bazen enderde olsa oluyor (dişi de erkek de kızışmış hazır olursa) ama üç beş günde olacak iş değil... bu konuda sabretmelisiniz ve zamana bırakmalısınız...

Oğlan istekli de dişi sürekli reddediyor ötüyor atıyor, sonra oğlanında hevesimi kaçıyor nedir anlamadım..birde uzun zamandır dışarı çıkmıyor ya alışmıştı çıkmaya şimdi keyifsiz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:26 -->-> Daha önceki mesaj 16:44 --

An itibariyle kur yapıyolar çok hoşuma gitti

Sent from my iPhone using Tapatalk

gaga gıcırtması benim dişidede var sebebini araştırdığımda. memnuniyet ve mutluluk diyorlar. ayrıca gece dahada cok artırosa uyumak üzere olduğuna işaretmiş :)

Valla ustalar bu Kuşta çere mavi-mor kalır dediler

ustalar daha iyi bilir.. ben de fatih buyurucu arkadaşımıza katılıyorum, bence de genç bir erkek. yetişkinliğe geçtiğinde ceresi koyu maviye dönecektir bence...

mesela bak avatar resmimdeki kuş yavru bir erkek... senin kuşla cerelerini karşılaştır, neredeyse aynı...

2-3 ay sonra ceredeki değişikliği göreceksindir aynı şekilde dişi de kızışmaya başladığında ceresi kahverengiye dönecektir dişi de hazır değil henüz... sen yuvalığı tak gerisini zamana bırak kardeş... ;)

Son düzenleme:
gaga gıcırtmada neşeliyken yaparlar kavga yoksa eş tutarlar

ustalar daha iyi bilir.. ben de fatih buyurucu arkadaşımıza katılıyorum, bence de genç bir erkek. yetişkinliğe geçtiğinde ceresi koyu maviye dönecektir bence...

mesela bak avatar resmimdeki kuş yavru bir erkek... senin kuşla cerelerini karşılaştır, neredeyse aynı...

2-3 ay sonra ceredeki değişikliği göreceksindir aynı şekilde dişi de kızışmaya başladığında ceresi kahverengiye dönecektir dişi de hazır değil henüz... sen yuvalığı tak gerisini zamana bırak kardeş... ;)

Hayırlısı karşılıklı kur var
1 ay Bursa da duracak kuşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:04 --

4521174f187e958e8190986d1edef795.jpg

Sizce dişi kuşun ceresinde değişme olmuş mu

Geri