petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Yuvalığa Girmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 13 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Benim arkadaşın kuşlar çiftleşeli 4 gün oldu arkadaşımın dediğine göre kanatlar düşmüş birazda kabarıklık varmış kuşun poposunda ben daha görmedim bişey diyemiyorum ancak böyleyse yumurta var gibi ancak dişi hiç girmiyor yuvalığa, arkadaş saman atmış talaşlamı değiştirsek ne yapsak dişi yuvalığa nasıl girecek yardım lazım ? :)

2. trazetekutr

trazetekutr New Member

Beğenileri:
    2
    Dişi istemedikten sonra istersen kırmızı halı ser o iş olmaz..
    İstemesini beklemekten başka sadece iyi besleyip kızıştırıcı yem verebilirsiniz.

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Normalde yuvalıga alıskın mı? Saman yerıne talas ya da hamster talası koyun.

4. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Çiftleşme oldu hatta kuyruk eğik gibi birazda kabartı var gibi ama kuş stresli görünüyor bugün çiftleşeli 4 gün oldu yuvalığa girmiyor sanırım nereye yumurtlayacağını bilmediği için stresli kuşu yuvalığa nasıl alıştırırız ben onu merak ediyorum acil cevaplarsanız sevinirim.

5. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    tarçın yada limon rendesi koyun demişlerdi koku dikkatlerini çekiyormuş .

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Tarçın olabilir başka öneriler varmı acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

7. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    benim dişide hiç ilgili değil yuvalıkla kuyruğu hep düşük benimkininde ama yuvalığa ilgisi yok napacaz bakalım

8. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Yumurtlayacak yumurtalar boşa gidecek nasıl yapcaz bu işi bilmiyorum kafese yumurtlasa üstüne yatarmı acaba

Sayfayı Paylaş