Karadeniz Pet

Dişi Yuvalığa Girmiyor

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Benim arkadaşın kuşlar çiftleşeli 4 gün oldu arkadaşımın dediğine göre kanatlar düşmüş birazda kabarıklık varmış kuşun poposunda ben daha görmedim bişey diyemiyorum ancak böyleyse yumurta var gibi ancak dişi hiç girmiyor yuvalığa, arkadaş saman atmış talaşlamı değiştirsek ne yapsak dişi yuvalığa nasıl girecek yardım lazım ? :)

Dişi istemedikten sonra istersen kırmızı halı ser o iş olmaz..
İstemesini beklemekten başka sadece iyi besleyip kızıştırıcı yem verebilirsiniz.

Normalde yuvalıga alıskın mı? Saman yerıne talas ya da hamster talası koyun.

Çiftleşme oldu hatta kuyruk eğik gibi birazda kabartı var gibi ama kuş stresli görünüyor bugün çiftleşeli 4 gün oldu yuvalığa girmiyor sanırım nereye yumurtlayacağını bilmediği için stresli kuşu yuvalığa nasıl alıştırırız ben onu merak ediyorum acil cevaplarsanız sevinirim.

tarçın yada limon rendesi koyun demişlerdi koku dikkatlerini çekiyormuş .

Tarçın olabilir başka öneriler varmı acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:27 --

++++++++++++++++++++++++++++++++++++

benim dişide hiç ilgili değil yuvalıkla kuyruğu hep düşük benimkininde ama yuvalığa ilgisi yok napacaz bakalım

Yumurtlayacak yumurtalar boşa gidecek nasıl yapcaz bu işi bilmiyorum kafese yumurtlasa üstüne yatarmı acaba

Geri