petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişi yuvalıktan çıkmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Musa YEŞİLBAĞ tarafından 17 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Musa YEŞİLBAĞ
    Gizli

arkadaşlar bir çift kuşum var yaklaşık 2 yıldır beraberler ama 1,5 aydır yuvalık takılı 1 aydır dişi kuş yuvalıktan çıkmıyor dışkısı koyu ve büyük yuvalıktan çıkmadığı için kuyruk ve yüzüne bakamadım sizce yumurtlayacak mı?

2. az kalmış yumurta geliyor.

3. Musa YEŞİLBAĞ
    Gizli

gerçekten mi çok sevindim hadi hayırlısı :)

4. tıkanma olmasın dikkat edinde ne olur ne olmaz ben poposuna yağ sürdüm bugün.

5. Musa YEŞİLBAĞ
    Gizli

kuş yuvalıktan çıkmıyor bakamadım poposuna ki

6. çoktan yumurtlamıştır belkide :) ama yumurta var emin olun :) bu arada benim kız nasıl? :)

7. Musa YEŞİLBAĞ
    Gizli

nası yumurtlamıştır baktım yumurta yok ama :)) sizin kız maşallah çok iyi kuşlar için dört katlı kafes yaptırdım çok geniş kafes oldu içinde rahatça uçabiliyorlar :D

8. bu gün yarın yumurtlar az sabır :) sevindim :)

9. Musa YEŞİLBAĞ
    Gizli

inşallah abi yaa yumurtlasın artık sabırsılıktan catlıyorum :D

10. kingpin
    Gizli

kingpin Guest

Benimkinin de yuvalığa girdiği yok. 1 hafta falan oldu hiç bakmıyorlar bile.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş