Karadeniz Pet

Dişi yuvaya giriyorerkek sürekli uyuyor

Mhbtksu06

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar kolay gelsin herkese dün yuvalık aldım bugün sabah dişi kuş yuvaya girip çıkmaya başladı ama çifleştiklerini sanmıyom çünkü erkek muhabbet kuşum çok uyuyor kabarıyor ama hasta gibi değil çıkarınca uçuyor ne yapmalıyım. Ama sanki ölücek gibi halleri var.

Dişi Muhabbet kuşu Genç
Erkek Muhabbet Kuşu Yaşlı

Yaşlı derken ne kadar yaşlı?
Ayrıca ikisinin de net fotoğraflarını paylaşın ki biz de bir fikir edinelim

IMG_20171212185716.jpg IMG_20171212185716.jpg IMG_20171207220058.jpg IMG_20171212215300.jpg IMG_20171212185716.jpg

Sizcene kadar yaşlı erkek yeşil beyaz dişi iksinin yaşları kaç acaba

kuşunuzun rahatsızlığı olduğu daha önce söylenmişti bizim burdan yazdıklarımız maalesef kuşunuza direk tedavi olarak işlemiyor sizin birşeyler yapmanız gerekiyor mesela söylenen tedavilerin uygulanması gibi hala uygulamadıysanız bence geç bile kalmışsınız

aynı yaptım ama sonuç değişmedi lütfen yardım edin

evet bunlar eski fotoğraf ama eskisinden farkı yok ne yapıcam lütfen ya

ilk önce 3 damla elma sirkesi damlattım size yazdığım günün sabahında kuşu iyice sararak pet shopa götürdüm bir şey yok dedi veterinere götürsem olur mu

şansınızı deneyin o zaman veteriner ile

Sirke tedavi değildir. İmkanınız var da gitmiyorsanız bu sizin hatanız.

ayhan hocanın verdiği ilaçları kullanmanızı söylemiştim akşam vakti alamayacağınız için sirke damlatın ve tadivisine başlayın demiştim bilmiyorum belki ilaçları alıcak veya veterinere gidecek durumunuz yoktur bilemem ama burdan da yardımcı olma şansı bu kadar diye düşünüyorum

o zaman birşeyi yoktur niye korkuyorsunuz ya da tedavi arıyorsunuz ya da petshopa bu kadar inanıyorsunuz burda ne arıyorsunuz ya da insanlardan ne bekliyorsunuz

aynen az önce çıkarttığımda ceylan gibi sekiyordu MaşAllah :D

bence insanlarla dalga geçmek hoşunuza gidiyor ya da sadece laf olsun diye tedavi arıyorsunuz ya da hastalık

Geri