petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi yuvaya girmeye başladı talaş serptim..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Gündoğdu tarafından 13 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Gündoğdu

Dişi yuvanın içine girip çıkıyor kemiriyor etrafını bende bugün ince toz talaş serptim içine bir zararı olurmu kalın talaşmı olması lazım yoksa başka yapmam gereken birşey varmı kuluçka öncesi ?

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Talaş serpmenize gerek yoktu hava zaten yeterince sıcaktı,ama bundan sonra ellmeyin almanıza gerek yok yapılacak birşeyde yok gerisi beslenme :)

3. Mehmet Gündoğdu

talaş serpiliyor diye okudum bir çok yerde ondan döktüm yumurtaların çarpışmasını önlüyormuş sanırım zararlıysa dökerim sorun değil..

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Evet doğru okumuşsunuz ama sıcak havalarda fazla dökülmesi dişinin çok terlemesine zorlanmasına yol açıyor ondan söylemiştim döktüyseniz kalsın önemli değil :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yuvasına talaş