petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

DİŞİ

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve oka.56 tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. oka.56

oka.56 Guest

yeni bir dişi alıcam fakat benim kuşu oraya götürüp satıcının kafese salınca kac dakıka sonra secer??? yaşayanlar yorum atabılır mı ?

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    satıcının kafese salmanı tavsiye etmem hastalık kapabilir bunun yerine beğendiğiniz 2-3 dişiyi sizin erkeğin yanına atın illa ki biriyle ilgilenir öpüşürler gözlemlersiniz bir süre alırsınız.

3. oka.56

oka.56 Guest

Peki sağoln

4. Yasin Coşkun

Beyler bu kavga işi normal demi çünkü yavruyken aynı anda aldık hatta ilk koyduk öpüşmeye başladılar şimdide nasıl diyim gagalarıyla üstünluk kurmaya calısıyolar normal heralde??

Nokia 3310 Pro II cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    eğer kanlı yaralayıcı bi kavga olmuyorsa normal

6. Yasin Coşkun

Ha iyi o zaman bi sorun yokmuş

7. oka.56

oka.56 Guest

benim kuşlarımda kavga etti biri erkek ötekı dişi erkek 9 aylık ötekı 6 aylık erkek dişinin kuyruğunu ve kafasının ustundekı tuylerı yoldu bende kafesının ortasından 2 ye ayırdım bşka kafes olmadıgı ıcın

8. Yasin Coşkun

Tam bilmiyorum ama heralde cüsse olarak büyük olanlar üstünlük sağlıyo bizim dişi hasta olmadan önce cüsseleri aynıydı kavgada olmuyodu zayıflamasıyla başladı bunlar disi dirensece cogu kez kaçıyo bian once iyilestirmeye calisiyom bende

9. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    konunuz taşınmıştır :)

Sayfayı Paylaş