Karadeniz Pet

dişi

Arkadaşım kuş ilk olarak yumurtlayana kadar eğitilebilir yavru geleceği zaman kuş zaten yuvadan çıkmaz, ayrıca o dönemde ellenmez, yavrular doğduktan sonra onlarda eğitilebilir TAMAM MI? 6 NESİL KUŞ ÜRETTİM BANA MI SORUYORSUN BUNU?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:07 --

Sana bizzat ben göstereceğim, olmazsa o zaman söyle bana...

kardeş 6 NESİL 20-25 seneye mi yetişiyodu? Kuş egitmek zaten zor bişey degil yavru alırsan ve yeterince ilgilenirsen egitirsin bu kadar

kardeş 6 NESİL 20-25 seneye mi yetişiyodu? Kuş egitmek zaten zor bişey degil yavru alırsan ve yeterince ilgilenirsen egitirsin bu kadar

Kardeş ayrı kafeslerde eğittim, ürettim... örneğin 2 kafeste biri üç nesil diğeri üç gibi... ben yavru eğitmek zor demedim

Son düzenleme:
şimdi kafam karıştı ya ne yapıyım arkadaşlar? işe gircem yakın zamanda pek ilgilenemiycem

İlgilenemezsen tek kalmasını tavsiye ederim... yoksa arkadaşların dediği gibi seni gün geçtikçe unutacaktır

Son düzenleme:
burda yıllarını bu işe adayanlar var sadece bu kadar abartarak söylemen olmadı :) ayrı kafeslerde tutarak egitebilirsin fakat aynı kafestede egitebilirsin fakat çok daha fazla zor olur

burda yıllarını bu işe adayanlar var sadece bu kadar abartarak söylemen olmadı :) ayrı kafeslerde tutarak egitebilirsin fakat aynı kafestede egitebilirsin fakat çok daha fazla zor olur

Ben yanlış çıkıştım sanırım biraz evet abartılı oldu galiba buradaki arkadaşlardan özür dilerim, işe kendini adıyan abilerimden ayrıca... kusura bakmayın :)
[MENTION=6917]baskentli06[/MENTION] abi sendende özür dilerim... Biraz sert çıkıştım sanırım

Son düzenleme:
şimdi kafam karıştı ya ne yapıyım arkadaşlar? işe gircem yakın zamanda pek ilgilenemiycem

benim tavsiyem tek bakman ve ayırabildigin kadar fazla zaman ayır :) ayrıca kafesede ayna dışında çeşitli oyuncaklarda alırsan gayet güzel bakarsın :)

O zaman kuşuma almıyorum dişi x16 senin var galiba fotodakı güzelmiş nasıl eğittin

ele alıştırdıysan gerisi geriyor onun içinde kuşun durumuna göre yabaniyse çok kafes dışında 5-10 dk elini gösteriyorsun yavaş yavaş alışıp ilgilenmemeye başlıyor o zaman kafes içine geçiyorsun yine 5-10 dk elini içeride tutuyorsun sonra elden yem verme filan derken zaten kuş sanada alışıyor sonrasıda yavaş yavaş geliyor :) bence en önemlisi kuşla bi bağ kurabilmek :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:14 --

Fotodaki yeşil kuş osman diger sarı olanda eşi limon ben fazla ilgilenemedigim için eş aldım :)

Geri