petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişide mi sorun var erkekte mi anlamadım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

Arkadaşlar bu çiftimde erkek yaklaşık 5 aydır bende dişiyi alalı 1 buçuk ay falan oldu zaren kızışkın aldım dişiyi hemen eş tuttular 10 gün içinde çiftleşmeye başladılar yaklaşık bir aydırda hergün çiftleştiklerini görüyorum ama piyasada yumurta yok dişi yuvalığa hiç girmiyor ama süreklli çiftleşiyorlar acaba dişi mi kısır erkek mi anlamadım

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    Sadece yumurta yapamiyordur mama verin bekleyin

3. mehmet fidann

hocam haftada 2 kere mama veriyorum çokta severek yiyiyorlar ama yumurta gelmedi bi türlü :) şimdi foto çektim bi atıyım bakın bakalım 1 2 gündür duruşu hep böyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

hocam fotoyu şimdi çetim duruş bu şekilde

4. umut aktas

kuyrugu düşmüş yumurta var gibi gözüküo ama yumurta olsa yuvalıga girmesi lazımdı bi kısırlık olabilir kuşu eline alıp sırt tarafı degilde dier tarafını cekermisin şişkinlik varmı karnında bakalım

5. mehmet fidann

sıkıntıda o ya aldığım günden beri kuyruk hep düşük zaten yok hocam karnı şiş deil

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    popo tüylerini yoluyorlar erkeğin ve dişinin verimli birleşme olsun diye bazı üreticiler

7. mehmet fidann

usta öyle şeyler yapmaya hiç gerek yok ya :D

8. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Allah gönlüne göre versin
    inşallah

9. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18