petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişiden korkan erkek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve okan67 tarafından 8 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    arkadaskar dün 1 yasındaki erkek kusuma bir eş aldım dün bi attım yan yana tabi dişi ortama alısması için durgundu erkek ona hemen yanastı öpmeye calıstı kur yaptı 2 3 kere üzerine ayagını koydu atlamaya çalıştı dişi istemedi attı artı erkek yanından hiç ayrılmıyordu tabi arada dişi vuruyordu.2 3 saat sonra dişi kendine geldi ortama alısmaya başladı erkege bu sefer o yanasmasya basladı bu safer erkek korktu tellerde duruyor ben bu işten bişey anlamadım yardımlarınızı bekliyorum

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Daha yeniler en az 2 ay sabretmelisiniz maşallah kuslariniza

3. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Üstad kuşu ilk aldığında eğer başka bir kafes imkanın varsa ona koy yan yana bir alışsınlar önce(bit , parazit vs bunlar içinde sprey varsa iyi olur). Birkaç öyle kalsın sonra at aynı kafese Yusuf ustanın dediği gibi 2 ay 'a yakın sürede tamemen uyum sağlarlar.

4. rmz_akcay

rmz_akcay Member

Beğenileri:
    0
    Herşeyin başı sabır :)

5. okan67

okan67 Member

Beğenileri:
    0
    önerilerinizi dikkate alacam arkadaslar tesekkür ederim

Sayfayı Paylaş