Karadeniz Pet

Dişiler ve erkekler ayriydı,tekrar çifte attım

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleykum 2 çift kuşum var, yaklasik 1 hafta erkekleri ve disileri ayırdım, dun aksam cifthane icerisine kontrplak ile birbirlerini gormeyecek şekilde çift seklinde ayirdim,1 çift iyi anlasiyor ama erkek daha ayak atmiyor ama kur yapiyor,dıger çift aslinda yeni tanisti, çifthane de kontplak altinda 1 cm boşluk var dıger dişi izgara gagalayip duruyor, yani diğer tarafa geçme meraķi var bu durum sizce strese sokar mı? Halbuki tünege cikip erkek ile ilgilense daha iyi olur:)

Son düzenleme:
Strese Falan Sokmaz Merek Etme Hocam İçin Rahat Olsun Onlar İsterse İlgilenir Birbiri ile Yani Napsak Fayda etmez Sadece Sabırla Beklemek Lazım Hayırlı üretimler

Eyv hocam saolasın, evet ilgi alaka ve baķim elimizden gelen budur:) sonrasi sabır en doğru ilaç yorum icin tsk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:12 --

Fikri olan var mi? Arkadaşlar

Daha çok yeni atmışsın 1-2 hafta izle.

Bakalım evet Ercan bey inş diğer çifte uyum Sağlar birbirine bundan sonrası beklemek çünkü yapılacak herşeyi yapıyorum sizden tavsiyeler ile:)

Geri