petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişilerim hakkında bilgi acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Arzu Odabas tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    dişilerim hakkında bilgi verirmisiniz acaba çiftleşmeye hazırlar mı? bide sarı bi kuşum var acaba o gerçekten de erkek mi? şimdiden çok teşekkür .

#1 Arzu Odabas, 11 Ekim 2013
    Son düzenleme: 12 Ekim 2013
  2. aleynaa

aleynaa Guest

ceresinin daha net olan fotoğrafını koyarsan bilgili kişiler yardım edecektir :)

3. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    ya evet ama cok korkaklar en iyi yakaladığım halleri ama gündüz bir daha deniyeyim ogle koyarım resimleri artık yavruşlarım olsun istiyorum sırf yavru olsun diye 4 çift aldım :)

4. Furkan TOPALOĞLU

öncelikle yanılmıyorsam kuşlarınız tüyde dişileriniz de tam emin olmasamda kızgın sarı kuşa gelince bu fotoda net olmasa da erkek gibi ama yaşı konusunda da sıkıntı var gibi dişiden küçük galiba

5. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    evet tüye girdiler ama sanırım yavaş yavaş çıkıyorlar yere dökülen tüylerden anlaşılıyor :) bana sarıyla mavinin eş olduğunu söylediler bende farkındayım biraz küçük. yarın daha net fotolar çekip koyacağım ozaman daha anlaşılır olur sanırım.

6. Furkan TOPALOĞLU

tamam resimleri bekliyoruz bi de peki sarıyla maviş kafeste nasıllar kaşıma yem kusma olayları var mı acaba

7. nuvanda

nuvanda Guest

8. armand0

armand0 Guest

İki dişide kızışmış durumda eşleriyle anlaşıyorlarsa yuvalık takın umarım en yakın zamanda yavru alırsınız sarı kusunda ceresini net bir şekilde çekerseniz iyi olur bu resimde belli olmuyor

9. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    evet evet hemde nasıl erkek yani sarı olan dediklerinizin hepsini yapıyor ben onlara liseli aşıklar diyorum ama bilemem tabi ne olur ne olmaz. bide bunlar ne tür muhabbet oluyor onu da çok merak ediyorum. çok soru soruyorum biliyorum ama ne kadar bilgi okadar iyi bakarım mubişlerime

10. Furkan TOPALOĞLU

tür derken ırklarını soruyorsun galiba ya çok bi bilgim yok ama sadece mavili çiftin dişisi çeke benziyor diğerleri yerli galiba ama yanlış bilgi vermeyeyim

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

senden biraz tirismişlar gibi :D dostum eline falan aliştir kuşlari yem yedir elinden.

12. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    ilginiz için teşekkür ederim ama dişilerim yuvalıklarla hiç ilgilenmiyorlar acaba sebebi nedir daha sonra mı girmeye başlıyacaklar?

13. Furkan TOPALOĞLU

ya aslında kızışınca ilgilerinin artması lazım ama bilmiyorum bu dişilerin cereleri ne zamandır kahverengine döndü yani ne zaman kızışmaya başladı yani yeniyse belki ilgileri bundan sonra artmaya başlayabilir

14. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    açıkçası tüy dökümünden sonra böyle olmaya başladı yani yaklaşık 1 hafta diyelibilirim.

15. Furkan TOPALOĞLU

ha tamam o zaman daha kahverengilikler ondan taze siz rahatlarını sağlayın gerisi onlarda artık kızışma belli bi noktaya gelince ilgisi kayacaktır yuvaya

16. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0
    herkeze günaydın kuşlarımın yeni fotolarını çektim umarım başarılıdır.

17. RAMAZAN

RAMAZAN Guest

mavi ve yeşil dişi kızışmaya başlamış ilgisi zamanla artacakdır yuvaya zaman tanıyın hayırlı olsun

18. Arzu Odabas

Arzu Odabas New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş