Karadeniz Pet

dişilerim hakkında bilgi acil

Arzu Odabas

Yönetici
Site Yöneticisi
dişilerim hakkında bilgi verirmisiniz acaba çiftleşmeye hazırlar mı? bide sarı bi kuşum var acaba o gerçekten de erkek mi? şimdiden çok teşekkür .

Son düzenleme:
ceresinin daha net olan fotoğrafını koyarsan bilgili kişiler yardım edecektir :)

ya evet ama cok korkaklar en iyi yakaladığım halleri ama gündüz bir daha deniyeyim ogle koyarım resimleri artık yavruşlarım olsun istiyorum sırf yavru olsun diye 4 çift aldım :)

öncelikle yanılmıyorsam kuşlarınız tüyde dişileriniz de tam emin olmasamda kızgın sarı kuşa gelince bu fotoda net olmasa da erkek gibi ama yaşı konusunda da sıkıntı var gibi dişiden küçük galiba

evet tüye girdiler ama sanırım yavaş yavaş çıkıyorlar yere dökülen tüylerden anlaşılıyor :) bana sarıyla mavinin eş olduğunu söylediler bende farkındayım biraz küçük. yarın daha net fotolar çekip koyacağım ozaman daha anlaşılır olur sanırım.

tamam resimleri bekliyoruz bi de peki sarıyla maviş kafeste nasıllar kaşıma yem kusma olayları var mı acaba

İki dişide kızışmış durumda eşleriyle anlaşıyorlarsa yuvalık takın umarım en yakın zamanda yavru alırsınız sarı kusunda ceresini net bir şekilde çekerseniz iyi olur bu resimde belli olmuyor

tamam resimleri bekliyoruz bi de peki sarıyla maviş kafeste nasıllar kaşıma yem kusma olayları var mı acaba

evet evet hemde nasıl erkek yani sarı olan dediklerinizin hepsini yapıyor ben onlara liseli aşıklar diyorum ama bilemem tabi ne olur ne olmaz. bide bunlar ne tür muhabbet oluyor onu da çok merak ediyorum. çok soru soruyorum biliyorum ama ne kadar bilgi okadar iyi bakarım mubişlerime

tür derken ırklarını soruyorsun galiba ya çok bi bilgim yok ama sadece mavili çiftin dişisi çeke benziyor diğerleri yerli galiba ama yanlış bilgi vermeyeyim

senden biraz tirismişlar gibi :D dostum eline falan aliştir kuşlari yem yedir elinden.

İki dişide kızışmış durumda eşleriyle anlaşıyorlarsa yuvalık takın umarım en yakın zamanda yavru alırsınız sarı kusunda ceresini net bir şekilde çekerseniz iyi olur bu resimde belli olmuyor

ilginiz için teşekkür ederim ama dişilerim yuvalıklarla hiç ilgilenmiyorlar acaba sebebi nedir daha sonra mı girmeye başlıyacaklar?

ya aslında kızışınca ilgilerinin artması lazım ama bilmiyorum bu dişilerin cereleri ne zamandır kahverengine döndü yani ne zaman kızışmaya başladı yani yeniyse belki ilgileri bundan sonra artmaya başlayabilir

açıkçası tüy dökümünden sonra böyle olmaya başladı yani yaklaşık 1 hafta diyelibilirim.

ha tamam o zaman daha kahverengilikler ondan taze siz rahatlarını sağlayın gerisi onlarda artık kızışma belli bi noktaya gelince ilgisi kayacaktır yuvaya

herkeze günaydın kuşlarımın yeni fotolarını çektim umarım başarılıdır.

thh5z.jpg

thh6s.jpg

thh79.jpg

thh8g.jpg

thh92.jpg

mavi ve yeşil dişi kızışmaya başlamış ilgisi zamanla artacakdır yuvaya zaman tanıyın hayırlı olsun