Karadeniz Pet

dişilerimin ırkları nedir??

Taner ALTIN

Emektar Üye
merhaba arkadaşlar ırkları nelerdir acaba ben çözemedim :)
d27gpX.jpg

5kG6JL.jpg

vLJW1z.jpg

rVJzlm.jpg

Cok yakin cekim. Eger uzaktan varsa daha net bakarim. Kalipli ama sanki biraz yaglanma var. Ondan olabilir mi kalibi ;) ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

Bu arada disinin Hollanda olma ihtimali de var eger yaglanma yoksa. Gogus genis duruyor cunku.

Son düzenleme:
Cok yakin cekim. Eger uzaktan varsa daha net bakarim. Kalipli ama sanki biraz yaglanma var. Ondan olabilir mi kalibi ;) ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:50 --

Bu arada disinin Hollanda plma ihtimalide var eger yaglanma yoksa. Gogus genis duruyor cunku.

evet hocam baya bi yağlanma var dişimde o yüzden yumurtlamıyor ama normal halini de hatırlıyorum bunun kadar olmasa da yine kalıplıydı :D buyrun hocam
YlOG7E.jpg

qlJXzB.jpg
evet hocam göğüsü gerçekten iri sadece kıç bölgesinde yağlanma var yumurtanın az küçüklüğü şeklinde

Son düzenleme:
Kus daha cok Hollanda'ya benziyor bu resimlerden masallah. Yaglanma icin suyuna sirke damlat ve biraz ucur kusu.

Geri