petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişilerin Kızışması (hkk)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Deniz tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mehmet Deniz

merhaba arkadaslar son 2 gündür forumda okudugum bilgilere göre dişinin çok zor kızıştıgını belirtiyor herkes öylemi ? eğer öyleyse bizim iş zor erkek habire dişiyi rahatsız ediyor çiftleşmek için ayrıca kur yapıp dişiyi kaşımadığı dakika yok (yem su dışkı haricinde) ne yapmalıyım dişide kızışkın deil sorun olurmu ki ?

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Ne alaka :) dişiler de kızışır tabikii..Siz mama ve vitamin takviyesi yapın , yemlerine aşırıya kaçmamak kaydı ile nijer ekleyin , ara sırada havuç rendeleyin ve gerisini kuşlarınıza bırakın..

3. Crowlie

Crowlie Guest

Dişinin kızışması zordur. Fakat her kuşta olur mu bilmem lakin benim dişi yavrusu varken birdaha kuluçkaya yattı. Yani anlayacağın kızıştımı tam kızıştı ;)

4. Mehmet Deniz

ne biliyim herkez dişi çok zor kızısır diyor benim erkekte tamamen kızıştı dişiye nefes aldırmıyor arada kavga ediyorlar dişi sıkılıyo galiba :) o yüzden sordum

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum butun kuşculara git sor kuşun ilk defa çifleşecekse bahar ayında çifleşir ama daha once çifleşmi se fark etmez doğal çifleşemeyi bekliyemem diyorsan onun için özel mamalar vs var... ;)

6. Mehmet Deniz

ilk kez olacak bekleyemem ben hallederim bi şekilde teşekkürler ;)

7. Serhan KAMALIOGLU

Dişi zor kızışır diye birşey yok sadece herşeyin tam ve zamanını bekler erkek kur yapar yapar yapar ... bir bakarsın 3 ay sonra kura cevap vermiştir .

Sayfayı Paylaş