Karadeniz Pet

Dişilerin Kızışması (hkk)

• Konbuyu başlatan Mehmet Deniz
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet Deniz

Guest
merhaba arkadaslar son 2 gündür forumda okudugum bilgilere göre dişinin çok zor kızıştıgını belirtiyor herkes öylemi ? eğer öyleyse bizim iş zor erkek habire dişiyi rahatsız ediyor çiftleşmek için ayrıca kur yapıp dişiyi kaşımadığı dakika yok (yem su dışkı haricinde) ne yapmalıyım dişide kızışkın deil sorun olurmu ki ?

Ne alaka :) dişiler de kızışır tabikii..Siz mama ve vitamin takviyesi yapın , yemlerine aşırıya kaçmamak kaydı ile nijer ekleyin , ara sırada havuç rendeleyin ve gerisini kuşlarınıza bırakın..

Dişinin kızışması zordur. Fakat her kuşta olur mu bilmem lakin benim dişi yavrusu varken birdaha kuluçkaya yattı. Yani anlayacağın kızıştımı tam kızıştı ;)

ne biliyim herkez dişi çok zor kızısır diyor benim erkekte tamamen kızıştı dişiye nefes aldırmıyor arada kavga ediyorlar dişi sıkılıyo galiba :) o yüzden sordum

dostum butun kuşculara git sor kuşun ilk defa çifleşecekse bahar ayında çifleşir ama daha once çifleşmi se fark etmez doğal çifleşemeyi bekliyemem diyorsan onun için özel mamalar vs var... ;)

ilk kez olacak bekleyemem ben hallederim bi şekilde teşekkürler ;)

Dişi zor kızışır diye birşey yok sadece herşeyin tam ve zamanını bekler erkek kur yapar yapar yapar ... bir bakarsın 3 ay sonra kura cevap vermiştir .

Geri