Karadeniz Pet

Dişim hazir degil mi

Alparslan66

Meraklı Üye

Arkadaslar bu ciftimi gecen cumartesi aldim erkek ele falan alışık elime aldigimda eslesmeye calisiyor parmagimla acaba disi daha hazir degil mi yoksa diside bi sorun mu var

Dişi eşleşmeye hazır çok rahatsız etmeyin ve süre tanıyın.

Yem kusmalar falan var ama erkek yaklasinca disi dovuyor onu erkekde tele sulaga falan kur yapıyor öyle olunca acaba es tutmadilar mi ki

Yeni ortamlarına alışınca gerisi gelecektir. Bereketli üretimler.

Hersey olmasi gerektigi gibi , erkek kur yapar esine cesitli ötüşler yapar kafasini yukari aşağı aallar gagasini tellere bilerek vurur disisini etkilemek icin , dişinin yanina yavas yavas sokulur dişi erkegin sabrini olcekmek icin gagalar yada kovar yanindan , tunekten aşağı atar , erkek pes etmesse dişi yavas yavaş yumuşar yem kusmasina cekinikte olsa izin verir kaşitmaya baslar , sonrada devami gelir

Bi ciftim daha var cek bunlari yeni aldim jumbo bunlar bi farkli geldi açıkçası digerleri bu kadar otmuyo

Zamanla herşey düzelir.
Öterlerde eş de tutarlar inşaallah.
Öncelikle Dişiyi sormussun dişi çoktan hazır.
Ama yeni yerdeğiştirdikleri için sessiz ve sakin olmaları gayet normal.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla disi dediginiz gibi sessiz duruyor da erkek cok otuyor digerlerini bile bastırıyor sanki bi derdi varmış gibi sabah erkenden başlıyor hava kararana kadar otuyor normal mi bu

Herşey doğal dişininizde erkek de hazır erkeğin yaptıkları kur dur dişi yi etkilemeye çalışıyor öterek sağ sola tellere suluğa vs.. vurarak. en azından 1 ay zaman tanıyın eyer kavgaları yoksa es tutarlar ama eyer zarar verecek kavgaları olursa eş tutmamış demektir. Sabır...

Ben bunlari cift olarak almıştım ayri ayri almadim yani adam bana yalan mi soylemis simdi es degil mi bunlar

Zaman tanımalısınız ve ilginizi kesmelisiniz yoksa dişi erkeğe zarar bile verebilir siz sadece yem su ihtiyaçlarını karşılayın güle güle besleyin

Bundan sonra öyle yapcam artık ama erkek elime almazsam ordan bağırıp duruyor öyle ondan biraz ilgi gösteriyorum nese cevap veren tüm arkadaslara teşekkür ederim masallahinizi esirgemeyin

Geri