petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

dişim kısır mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

arkadaşlar bu çiftim en az 15 gündür her gün 2 kere çiftleştiklerine şahit oluyorum daha benim görmediklerimde var tabi ama dişinin yuvalıkla hiç bi alakası bi yuvalığın girişini kemiriyor arada daha yeni çektiğim fotorafı atıyorum bi bakın bakalım yumurtaya dair bi belirti var mı ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bence biraz daha sabret hiç ummadığın anda karşına bir şeyler çıkar inşaallah

3. mehmet fidann

inş. hocam ama yumurta belirtisi yok deil mi ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Ben bi dişi kuşumun ciftlesiyor diye 7 ay peşini beklemistim umudumu kestigimde yumurtlamisti eskiden.

5. yigit bostancioglu

Beğenileri:
    0
    Tunekler plastik tahta ve daha saglam tuneklerle degistirmende fayda var ciftlesmenin saglamligi acisindan

Sayfayı Paylaş