petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişim üreme çağına geldi ne yapmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Toprak Akalın tarafından 5 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Toprak Akalın

Toprak Akalın New Member

Beğenileri:
    0
    Dişim şu an yaklaşık 1 yaşında, Kafesini büyütüp yanına da erkek almak ve üretmek istiyorum. Ayrıca erkeğin de evcilleştirilmesini istiyorum (önceden tek ilgilenmem lazım sanırım). Nasıl bir yol izlemeliyim? Erkeği büyük alırsam alışmada problem olur mu?

2. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    1-1,5 yas arasi erkek alin, ama ayni kafese koydugunuz zaman bir sure gozlemleyin.Siddetli kavga yoksa birlikte tutun.
    Disinin yaninda ki erkegi evcillestirmeniz zor, ancak ikisinin yavrusu olursa, onlari cok guzel ele alistirirsiniz.

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Üretim yapılacak çiftlerle fazla ilgilenmeyip onları kendi hallerine bırakmak gerekir. Evcilleştirilecek kuşlarla ise çok fazla ilgilenip beraber vakit geçirmek gereklidir. Yani birbirinin tam tersi iki durum. Bu yüzden birine karar verildiğinde diğerinden vazgeçilmesi gerekir.

SencerSancak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş