Karadeniz Pet

Dişim yeni eşini dövüyor

Keptony

Yeni Üye
Merhabalar , dişim yeni eşini dövüyor ve kızınca çıkardığı sesi çıkarıyor erkek te kendini savunmaya çalışıyor 1-2 gaga atıyor daha dün birleştirdim nasıl alışırlar birbirine kızıştırıcı yem koydum mama yaparım sonra nasıl alışırlar ne zaman çiftleşirler dişim çok hırçın çünkü birde mama linkini atar mısınız ?

kafesi kıskanmış olabilir yada eş tutmamış olabilir
ayırmayı denedinizmi ayırma yöntemini kullanabilirsiniz asıl kafese erkeği diğer kafese dişiyi koyun
sonra birleştireceğinizde erkeğin yanına dişiyi koyun

kafesi kıskanmış olabilir yada eş tutmamış olabilir
ayırmayı denedinizmi ayırma yöntemini kullanabilirsiniz asıl kafese erkeği diğer kafese dişiyi koyun
sonra birleştireceğinizde erkeğin yanına dişiyi koyun

Beğenmediğini zannetmiyorum kesinlikle.Çünkü uçurturken sultan papağanım var ona bile hırçınlık yapıp saldırıyor koskoca papağan ondan korkup kaçıyor böyle bir hırçın kuş beğenmediğinden değil.Ayırma denemeyeceğim çünkü daha dün aldım bilemem nasıl beğendi mi beğenmedi mi.Zaten arada bir sataşıyor 3 saat te bir.Eski eşini de döverdi anlamadım gitti.Yumurta maması yapmayı düşünüyorum sonra başka ne yapabilirim ayırma dışın da ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Birde şöyle sorum var bu çiftleşmesini istediğim çifti uçurayım mı ? Neden evet neden hayır ??

Son düzenleme:
Beğenmediğini zannetmiyorum kesinlikle.Çünkü uçurturken sultan papağanım var ona bile hırçınlık yapıp saldırıyor koskoca papağan ondan korkup kaçıyor böyle bir hırçın kuş beğenmediğinden değil.Ayırma denemeyeceğim çünkü daha dün aldım bilemem nasıl beğendi mi beğenmedi mi.Zaten arada bir sataşıyor 3 saat te bir.Eski eşini de döverdi anlamadım gitti.Yumurta maması yapmayı düşünüyorum sonra başka ne yapabilirim ayırma dışın da ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Birde şöyle sorum var bu çiftleşmesini istediğim çifti uçurayım mı ? Neden evet neden hayır ??

eğer fazla kavga etmiyosa büyük kavgalar olmuyosa kalsın dişiler biraz hırçın olur ondan galiba papağana falan saldırması yumurta maması verebilirsiniz onun dışında benimde aklıma bişey gelmiyo çifti uçurmayın diyolar çünkü birbirlerine kafese ve ortama daha iyi alışsın özellilede birbirlerine yavru yapma şansı artar

Geri